Strona główna / Kultura / FAMA. W piątek koncert finałowy
Foto: Joanna Kurdziel-Morytko

FAMA. W piątek koncert finałowy

Po dwóch tygodniach artystycznego szaleństwa przyszedł czas na podsumowanie… Ostatniego dnia 45. FAMY, w piątek 28 sierpnia o godzinie 20.30, zapraszamy Państwa na wielki koncert finałowy „Listy od F.” w Amfiteatrze im. Marka Grechuty. Reżyserem widowiska jest Grzegorz Dolniak, kierownictwo muzyczne objął Marek Pędziwiatr, a scenografia to dzieło Joanny Martyniuk. Synoptycy zgodnie z famową tradycją zapowiadają opady deszczu, ale my się nie boimy – świnoujski Amfiteatr jest zadaszony! Przypominamy, że na koncert – wstęp wolny!

 

Ze Świnoujścia w Polskę, z Polski w świat. Od 45 lat FAMA wysyła w dalszą artystyczną drogę setki artystów, piosenek, spektakli, skeczy, wierszy, które krążą w poszukiwaniu adresata.
I tym razem to co najlepsze na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym Fama zakopertujemy i wrzucimy do jednej skrzynki z napisem Koncert Finałowy. Zobaczycie laureatów festiwalu oraz najciekawsze wydarzenia wychwycone spośród wielu, które przez dwa tygodnie sierpnia pokazane lub stworzone zostaną w Świnoujściu. Staniecie się pierwszymi odbiorcami listów od Famy, które już kolejnego dnia rozproszą się po świecie
i być może za jakiś czas wrócą do Was jako kultowe pozycje cytowane przez wielu.

Zobacz również

Nasz patronat. Jam Session już 16 lutego. Zobacz logo!

Do 16 lutego mamy jeszcze chwilę, lecz w kuluarach pierwszego JAM SESSION prace idą pełną …

Jeden komentarz

  1. Ale szybko ten czas pierdzielnął :S

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.