Strona główna / Lokalne / Trzy tysiące osób odwiedziło wystawę motoryzacyjną

Trzy tysiące osób odwiedziło wystawę motoryzacyjną

47 samochodów 14 marek zaprezentowało się przez weekend na parkingu centrum handlowego Uznam. Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Głównie dlatego, że w Świnoujściu nie ma żadnego salonu samochodowego z prawdziwego zdarzenia. Najbliższe są w Niemczech oraz w Szczecinie.

– Pogoda nam w tym roku trochę pokrzyżowała plany. Mimo to, odwiedziło nas blisko 3 tys. osób. To doskonała okazja, aby wsiąść do auta, przejechać się nim, zapytać o szczegóły. Wiem, że dealerzy podpisali kilka umów. Są to samochody fabrycznie nowe. W tym roku pojawiły się także po raz pierwszy samochody używane z gwarantowanej sieci dealerskiej – mówi Kamil Pyclik, organizator.

Dziesiątki samochodów zaparkowanych wokół centrum handlowego robiły wrażenie. Jak mówią odwiedzający, plac Wolności byłby lepszym miejscem dla tego typu wydarzenia.

– W przyszłym roku będziemy chcieli zorganizować wrócić na plac Wolności. Postaramy się także, aby auta zaparkowały również na placu Słowiańskim – mówi organizator.

Zobacz również

Na budowie promenady. Pogoda sprzyja wykonawcy

Kolejny odcinek wydłuży istniejącą tzw. nową promenadę o 300 metrów na wschód. Wykonawca kołobrzeskie konsorcjum …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.