Strona główna / Lokalne / Rowerowy piątek z okazji jubileuszu miasta

Rowerowy piątek z okazji jubileuszu miasta

W najbliższy piątek, 25.09 zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze i aktywnego wypoczynku do udziału w wyjątkowej masie krytycznej!

To już druga w tym roku masa krytyczna organizowana z okazji 250-tych urodzin naszego miasta, ale tym razem towarzyszyć jej będzie honorowy przejazd ponad 100 uczestników pierwszego rowerowego Wyścigu Dookoła Województwa Zachodniopomorskiego Tour De PoMorze 700km.

O godz. 18:15 spotykamy się na pl. Mickiewicza (pod Urzędem Miasta) gdzie po krótkiej rejestracji uczestników dla pierwszych 100 osób organizatorzy przewidzieli jubileuszowe koszulki! Uczestników poprzedniej masy również zachęcamy do stawienia się
w jubileuszowych koszulkach. Ruszamy o 19:00!

Trasa: pl. Mickiewicza, Wojska Polskiego, Konstytucji 3 Maja, Marynarzy, Wybrzeże Władysława IV, Chrobrego, Uzdrowiskowa, Słowackiego, Orkana, Sienkiewicza, Matejki, Chopina, Piłsudskiego, Plac Wolności.

Zapraszamy do udziału mieszkańców i turystów!

Z uwagi na porę roku i szybciej zapadający zmrok prosimy uczestników masy i wszystkich innych rowerzystów o zadbanie o właściwe oznakowanie roweru (światła, odblaski) !!!

Zobacz również

Chcą wykupić swoje mieszkania komunalne. Dziś nie mogą

Lokatorzy mieszkań komunalnych ze Świnoujścia chcieliby wykupić swoje lokale od gminy. Na przeszkodzie stoi im …

Jeden komentarz

  1. Oby dopisała pogoda ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.