Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Szaleńczy rajd kierowcy lexusa zakończył się w szpitalu

[ZDJĘCIA i FILM] Szaleńczy rajd kierowcy lexusa zakończył się w szpitalu

Kierujący lexusem uderzył w mercedesa na ulicy Chrobrego, nie zatrzymał się i rzucił się w szaleńczą ucieczkę. Na ulicy Grunwaldzkiej ściął znak drogowy, uderzył w drzewo i prawie potrącił babcię przechodzącą przez pasy z wnuczką. Mężczyzna był prawdopodobnie pijany.

13898462_1083674255040495_1155407604_o
Foto: Czytelnik Klaudiusz

Do  dwóch zdarzeń drogowych doszło w sobotę około godziny 21. Kierujący lexusem miał najpierw uderzyć w mercedesa na ul. Chrobrego, a następnie uciekając rozbił swoje auto na ul. Grunwaldzkiej.

– Jechał jak wariat. Śmignął mi 30 centymetrów za plecami. Później był wielki huk bo uderzył w drzewo tak mocno, że odpadł mu reflektor. Tak szybko jechał. Jak wychodził to się zataczał i było czuć alkohol. Zabrali go do karetki – opowiada świadek zdarzenia.

art-kierowcaOkoliczności i wszystkie szczegóły ustala policja. Sprawdzana jest także trzeźwość kierującego. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mężczyzna po przewiezieniu do szpitala zachowywał się agresywnie.

Zobacz również

Fragment ulicy Grunwaldzkiej będzie zmodernizowany

Miasto Świnoujście otrzymało dofinansowanie ze środków unijnych Interreg VA na modernizację ulicy Grunwaldzkiej. Chodzi o …

4 komentarze

  1. wyzerować cwaniakowi cały dobytek to będzie jeździł na bytach bezpiecznie dla otoczenia i daleko nie ucieknie

  2. Teraz już znajomości w policji nie pomogą ?? !!!!!!!!!!

  3. to ten gosciu kiedys mnie nie rozjechał ,jak cos pił z butelki pod tekila…ja ledwo uszlem z zyciem jak przygazowal….ale chyba pił wodke…to bylo z 3 miesiace temu.

  4. Romek Stary ćpun nie pierwszy raz jeździ nachlany i naćpany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.