czwartek , 14 Grudzień 2017
Strona główna / Lokalne / [FILM] Rutkowski do poszukiwanego: Bandyto, będziesz siedział w więzieniu!

[FILM] Rutkowski do poszukiwanego: Bandyto, będziesz siedział w więzieniu!

Rodzina zamordowanego 19-letniego Piotra Wawrzynowicza poprosiła Krzysztofa Rutkowskiego o pomoc w poszukiwaniach Pawła Włodarczyka – podejrzanego o udział w morderstwie. We wtorek Rutkowski pojawił się osobiście w Świnoujściu. W kilku słowach zapewnił o swojej pomocy, a także zwrócił się bezpośrednio do poszukiwanego.

– Jeżeli ktokolwiek ma informacje na temat poszukiwanego, a obawia się przekazać te informacje policji, może zadzwonić pod numer alarmowy biura 600 007 007. My będziemy podejmowali stosowne czynności w tym kierunku i na pewno będzie finał, bez względu na to czy będzie to Polska, czy Hamburg, czy Holandia – powiedział Krzysztof Rutkowski.

– I tak bandziorze zostaniesz aresztowany i zatrzymany. Bandyto jeden, dla ciebie komplementem byłoby, gdybyś wisiał, ale niestety, bestio będziesz siedział w więzieniu i z pewnością polski sąd doprowadzi do tego, aby taka osoba jak ty, nie wyjdzie nigdy na wolność i nie będzie miała prawa ubiegać się o przedterminowe zwolnienie nawet po 35 latach – powiedział Rutkowski.

Zobacz też

Puchar Polski w taekwondo olimpijskim

W dniach 01-03  grudnia w olsztyńskiej hali Urania odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski w …

5 komentarzy

  1. A konferencja prasowa juz byla???

  2. ŚWINOUŚCIANIN

    Panie Rutkowski niech pan nie odpuszcza niech pan złapie tego zwyrodnialca Pawła WŁODARCZYKA

  3. Przyjechał po 30 tysięcy? Gdzie był kiedy nie było nagrody?

  4. Człowiek o wielkim sercu.szacun

  5. Oby go znaleźli niech się to skończy a nasza władza powinna reagować skoro mieszkańcy nie czują się bezpiecznie tzn,że coś zawodzi w naszym mieście może policja?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.