środa , 25 Kwiecień 2018
Strona główna / Lokalne / Nieoficjalnie: Poszukiwany Paweł Włodarczyk w rękach policji?

Nieoficjalnie: Poszukiwany Paweł Włodarczyk w rękach policji?

Lotem błyskawicy w środowy poranek miasto obiegła informacja o tym, że poszukiwany w związku z morderstwem 19-letniego Piotra Wawrzynowicza, Paweł Włodarczyk jest w rekach policji. Według niepotwierdzonych informacji, miał zgłosić się sam na terenie innego państwa.  Policja na pytanie o ujęcie poszukiwanego przestępcy w związku z morderstwem odpowiada tak:

– Nie potwierdzam tej informacji. Ale to nie oznacza, że za kilka godzin może się ona zmienić – odpowiada asp. sztab. Beata Olszewska z policji.

To może oznaczać, że poszukiwany faktycznie został ujęty, jednak trwa dokładne ustalanie jego tożsamości i inne prace policjantów. Gdy śledczy będą mieli absolutną pewność, wówczas poinformują o tym media. Podkreślamy, że ta informacja jest nieoficjalna i w dalszym ciągu obowiązuje list gończy za poszukiwanym.

Czekamy na oficjalny komunikat policji w tej sprawie.

Zobacz również

To już kolejny Jarmark

Handlowcy z Pasażu RONDO zapraszają w sobotę 28 kwietnia  w godzinach 10.00 – 14.00 na …

3 komentarze

  1. „Miasto obiegła informacja”, serio? Co za badziewny portal, gdzie podziało się rzetelne dziennikarstwo… Rozumiem, że wasi „dziennikarze” codziennie rano wychodzą na miasto i słuchają plotek, po czym skrobią o tym newsa. Super praca 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.