Strona główna / Lokalne / Puchary dla Wicemistrzów Polski

Puchary dla Wicemistrzów Polski

Nie zapomniano o wielkim sukcesie piłkarzy, ze Szkoły Podstawowej nr 1, w większości szkolonych w Akademii Piłkarskiej Baltica. Kilka miesięcy temu zdobyli Wicemistrzostwo Polski w Ogólnopolskim Turnieju Igrzysk  Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej. Puchary piłkarzom wręczył Prezydent Miasta Świnoujście Pan Janusz Żmurkiewicz, gratulując jednocześnie Trenerom AP Baltica: Pani Katarzynie Charuście Stefańskiej, oraz Panu Marcinowi Adamskiemu. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników uroczystości, którzy stworzyli niesamowitą stadionową atmosferę.

Zobacz również

Koncert  młodych  utalentowanych  instrumentalistów

Tradycją festiwalowych  Świnoujskich Wieczorów Organowych jest jeden koncert promujący młodych utalentowanych muzyków, przed którymi otwiera …

3 komentarze

  1. A dlaczego do tego wyróżnienia nie zostały zaproszone/wytypowane dzieci grające w innych klubach sportowych, a grające w drużynie SP 1 i w tym samym turnieju ??? Przecież grały tak samo jak ich koledzy, którzy są na zdjęciu. Dlaczego ich nie zaproszono 🙁 Powiem tylko tyle, że ich reakcja (bo siedziały na trybunach) była po prostu………………. nie do OPISANIA 🙁 (SMUTNA). Dlaczego prezes tej szkółki został wyróżniony ??? – przecież nie jest nauczycielem WF-u w tej szkole ???
    Powiem krótko: „Rozgrywki dziećmi” będą miały odwrotny skutek do zamierzonego…………………

  2. A dlaczego do tego wyróżnienia nie zostały zaproszone/wytypowane dzieci grające w innych klubach sportowych, a grające w drużynie SP 1 i w tym samym turnieju ??? Przecież grały tak samo jak ich koledzy, którzy są na zdjęciu. Dlaczego ich nie zaproszono 🙁 Powiem tylko tyle, że ich reakcja (bo siedziały na trybunach) była po prostu………………. nie do OPISANIA 🙁 (SMUTNA). Dlaczego prezes tej szkółki został wyróżniony ??? – przecież nie jest nauczycielem WF-u w tej szkole ???
    Powiem krótko: „Rozgrywki dziećmi” będą miały odwrotny skutek do zamierzonego…………………

  3. A dlaczego nie powołano na tę okoliczność otwarcia Stadionu Lekkoatletycznego dzieci trenujących w innych szkółkach piłkarskich a grających w drużynie SP 1 i nie wręczono im pamiątkowych pucharów oraz piłek ???
    Były te dzieci na widowni i……………….. – nie powiem jaka była ich reakcja na takie a nie inne wydarzenie 🙁 Było im po prostu BARDZO PRZYKRO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.