Strona główna / Lokalne / Tesla zapadła się pod ziemię. Obstawione wszystkie drogi wyjazdowe

Tesla zapadła się pod ziemię. Obstawione wszystkie drogi wyjazdowe

Sprawdzane są parkingi, nawet te osiedlowe i podziemne, funkcjonariusze przeczesują nawet okoliczne lasy w poszukiwaniu skradzionej w środę tesli. Strażnicy graniczni są pewni, że auto nie wyjechało poza Świnoujście, dlatego obstawili wszystkie drogi wyjazdowe z miasta. Sprawdzane są wszystkie samochody ciężarowe i dostawcze. Jak dotąd bez rezultatu.

Złodzieje ukradli w środku nocy teslę z parkingu Straży Granicznej w Świnoujściu. Najpierw jednak zdemontowali płot. Strażnik graniczny oddał kilka strzałów z broni służbowej.

Wiadomo, że tesla warta około pół miliona złotych została skradziona w Norwegii. Złodziej przejechał do Ystad, gdzie wjechał na prom płynący do Polski. 11 listopada staranował bramki na terminalu promowym i uciekł strażnikom granicznym. Wartościowy samochód porzucił kilka kilometrów dalej. Strażnicy graniczni zabezpieczyli pojazd i na lawecie przewieźli do dywizjonu przy ul. Grodzkiej. To tam trafiają wszystkie skradzione przedmioty takie jak: silniki zaburtowe, quady, a nawet ciągniki siodłowe. Teren jest dobrze oświetlony i monitorowany.

To jednak nie powstrzymało złodziei przed zuchwałą kradzieżą. W nocy rozmontowali płot i uciekli skradzionym po raz drugi samochodem. Nasz reporter był na miejscu zdarzenia. Przy płocie przez który przejechał skradziony samochód widać potłuczone szkło.

Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej powołał specjalną komisję, która ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz również

Rusza I edycja Świnoujskiej Ligi Biegowej z „Wyspiarzem”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu serdecznie zaprasza na I edycję Świnoujskiej Ligi Biegowej …

2 komentarze

  1. Te głupie psie nie znajda nawet tira gdyby stał na ich własnym parkingu. Moze kolor sie zmienił. Myśle ze to świadczy o sprawności policji w Polsce. Te matoły udają policję.

  2. Pewnie było coś w środku że tak bardzo chcieli ja mieć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.