Strona główna / Lokalne / Tu kupisz wszystko na urodzinowe party, karnawał i sylwestrową domówkę!

Tu kupisz wszystko na urodzinowe party, karnawał i sylwestrową domówkę!

Dekoracja urodzinowego party dla dziecka, kupno karnawałowego przebrania, czy zakup kolorowych balonów napełnianych helem już nie są problemem. Foliowe balony będą świetną ozdobą każdej urodzinowej imprezy. W Świnoujściu otwarto sklep z największą ilością dekoracji – obowiązkowe miejsce do odwiedzenia, jeżeli sami organizujemy imprezę, albo jesteśmy na nią zaproszeni.

Nie tylko balony

Aby przyjęcie było kolorowe i wesołe, potrzebne są dekoracje. W sklepie GoDan – Strefa Uśmiechu przy ulicy Lutyckiej 2a (skrzyżowanie z Grunwaldzką) znajdziemy nie tylko klasyczne rodzaje balonów i serpentyn, ale także konfetti, czapeczki, ozdoby wiszące i foliowe balony w kształcie cyfr, wypełnione helem.

– Nie trzeba biegać po całym mieście w poszukiwaniu kolorowych kubeczków, talerzyków, balonów, czy opakowań na prezenty. U nas jest wszystko – mówi Joanna Szyłowicz. – Oprócz tego wykorzystujemy balony do pakowania prezentów, aby wyglądały zjawiskowo i zaskakiwały obdarowywaną osobę – dodaje.

Firma zajmuje się także dekoracjami ślubów, uroczystych bali, prywatnych przyjęć, imprez formowych tworząc niezapomniane dekoracje np. balonowe girlandy.

– Największy wybór balonów tylko u nas. Są kolorowe, błyszczące, matowe, z nadrukami, a także eleganckie – przekonuje Joanna Szyłowicz.

Stroje karnawałowe

Niemal w każdym przedszkolu i szkole podstawowej organizowane są zabawy karnawałowe. Za kogo przebrać swoje dziecko? – pewnie wielu rodziców drapie się po głowie szukając odpowiedzi na to pytanie. W sklepie GoDan – Strefa Uśmiechu znajdziemy liczne stroje karnawałowe dla chłopców i dziewczynek. Modne są wróżki, księżniczki, a dla chłopców – przebrania super bohaterów.  Lecz nie tylko dzieci bawią się na balach karnawałowych – dla dorosłych są peruki, przebrania i maski.

Poczta balonowa

Zamiast kwiatów, czy czekoladek, można wysłać bukiet kolorowych balonów wypełnionych helem. Poczta Balonowa to świetny prezent np. na Walentynki, Dzień Mamy, urodziny, czy dobry sposób na przeproszenie kogoś.  Balony są dostarczone w kartonie i wypuszczane z dużego pudła.

Adres:

GoDan – Strefa Uśmiechu

ul. Lutycka 2a/3 (skrzyżowanie z ul. Grunwaldzką)

Zobacz również

Projekt budżetu na 2019 rok już przygotowany

Dochody ustalono na kwotę 439 mln złotych, wydatki – 637 mln złotych, deficyt wyniesie 198 …

3 komentarze

  1. Hej,czy ten Sklep jest odwarty latem?

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Fajny sklep z fajnymi akcesoriami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.