Strona główna / Lokalne / 76 królów i królewien na 78. parkrunie

76 królów i królewien na 78. parkrunie

Po raz 78. w Parku Zdrojowym stanęli biegacze naszego miasta i goście ze Szczecina, Miastka, Międzyzdrojów oraz pobliskich niemieckich miejscowości. W atmosferze Święta Trzech Króli każdy został udekorowany koroną, w której mógł pokonać dystans 5 kilometrów. Pierwszymi trzema królewnami były: Karolina Romańska, Monika Murawska i Ola Andryszak a pierwszymi królami: Robert Derda, Piotr Kudaś i Janusz Michalski. Najszybsze koronowane głowy według współczynnika wieku to: Ryszard Pilz, Teresa Domalewska i Andrzej Skrzypiec. Dyplom „parkrunowca na pięćdziesiątkę” otrzymał z rąk koordynatorki Janusz Michalski.

Ośmiu ze sportowców stanęło na starcie po raz pierwszy, w tym jeden u nas po raz pierwszy a w ogóle po raz 91 – Jurek Ochota ze Szczecina. Dziś na sportowo uczciło święto 9 juniorów a siedem osób poprawiło swoje życiówki. Przed startem uczczono śpiewem i życzeniami urodziny aktywnej uczestniczki – Beaty Krajewskiej. Bieg zabezpieczało dziś 14 wolontariuszy, w tym jeden z nich, Patryk Wenta po raz pierwszy był naszym „rowerem bezpieczeństwa”. Do tej pory biegał, miał więc okazję poznać parkrun z innej strony. Gratulujemy wszystkim a do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami zapraszamy na stronę:

http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnych Świnoujścian i gości na cotygodniowe edycje biegu, marszu, marszobiegu lub w razie niedyspozycji do wolontariatu, by spędzić wolny czas w licznym i miłym towarzystwie.

Zobacz również

Warsztaty kulinarne uczniów CEZIT

 Grupa uczniów z klasy II TŻ i UG wzięła udział w szkoleniu na pokładzie promu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.