Strona główna / Lokalne / Zmiany w radzie miasta. Magdalena Ilczuk zostanie radną

Zmiany w radzie miasta. Magdalena Ilczuk zostanie radną

Do grona radnych Rady Miasta Świnoujście dołączy Magdalena Ilczuk. Obejmie ona mandat po zmarłym Waldemarze Buczyńskim. Podczas wyborów samorządowych w 2014 roku startowała z list Komitetu Wyborczego SLD – Lewica Razem, w okręgu 2. zdobyła 42 głosy.

Według przepisów, najpierw należy wygasić mandat zmarłego radnego. Komisarz wyborczy ogłosi wówczas w wojewódzkim dzienniku urzędowym swoje postanowienie o wygaszeniu mandatu. Następnie będzie można powołać nową radną, która na jednej z najbliższych sesji złoży ślubowanie.

Magdalena Ilczuk ma 34 lata, urodziła się w Świnoujściu, ukończyła Akademię Rolniczą w Szczecinie. Do rady miasta startowała z list KWW SLD – Lewica Razem. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie wejdzie w skład klubu radnych i będzie piastować mandat jako radna niezrzeszona.

Zobacz też

Poznaj swojego dzielnicowego. Rejony służbowe, numery telefonów i adresy e-mail

Dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu prowadzą działania w oparciu o opracowane plany działań …

5 komentarzy

  1. Jest taka maść w aptece polecam komentującym.
    Napisane jest : Maść na ból dupy !!

  2. Wstyd dla mieszkańców, że taka mała frekwencja była, bo to na jej skutek wystarczyło tak mało głosów, aby dostać się do rady.

  3. Pani Magdo,
    Jest Pani właściwą osobą na to stanowisko – z całą pewnością stanie Pani na wysokości zadania. Niech tylko trzyma się Pani jak najdalej od SLD, lewicy i innego tego typu wątpliwej natury frakcji politycznych.

  4. Poprzeczka wysoka dla nowej radnej.Okaże się czy da radę pogodzić obowiązki, pracę itd. Żeby to nie było łapanie kilku sznurków aby tylko zaistnieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.