Strona główna / Lokalne / Uwaga, to ważne. Program Senior 65 +

Uwaga, to ważne. Program Senior 65 +

Spotkanie prezydenta miasta i jego zastępcy z seniorami podczas którego informowali najstarszych mieszkańców miasta o programie Senior 65+. Foto: BIK

W związku z przygotowaniami do uruchomienia miejskiego programu Senior 65 +, miasto przygotowało ankietę skierowaną do mieszkańców mających 65 lat i więcej, czyli tych których obejmie program.

Ankieta pomoże w ustaleniu świadczeń, na które seniorzy będą mogli przeznaczyć środki z programu. Ankietę można wypełnić na miejscu na Stanowisk Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta (ulica Wojska Polskiego 1/5, parter), będą również rozdawane wśród członków organizacji skupiających seniorów. A seniorzy korzystający z internetu mogą ją pobrać poniżej, wypełnić i odesłać pocztą internetową na adres: bik@um.swinoujscie.pl Jednocześnie zwracamy się do młodszych świnoujścian, którzy w swoim otoczeniu mają osoby w wieku 65 lat i więcej, aby przekazały im tę informację, a w razie potrzeby pomogły wypełnić ankietę.

Uruchomienie programu planowane jest w połowie roku. O szczegółach będziemy na bieżąco informować, także w lokalnych mediach.

UWAGA. W związku z pytaniami informujemy, że w ramach programu seniorzy nie otrzymają pieniędzy do ręki. Przekazanie środków nastąpi w formie bezgotówkowej (zapłaty za wybrane świadczenia).

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ ANKIETĘ

 

Zobacz również

Policjanci odzyskali skradzione rowery. Zatrzymano złodzieja

Dwaj mężczyźni podróżujący skradzionymi rowerami nie przypuszczali, że przejażdżka ulicami miasta zakończy się dla nich …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.