Strona główna / Lokalne / Atmosfera piłkarskiego święta w Radisson Blu

Atmosfera piłkarskiego święta w Radisson Blu

W świnoujskim hotelu przez cały czas trwania mundialu funkcjonować będzie strefa kibica, w której na bieżąco można śledzić przebieg mistrzostw. Hotel nawiązał przy tej okazji sportową współpracę z młodymi adeptami tego sportu z Akademii Baltica.

Strefa kibica została zorganizowana nie tylko z myślą o gościach hotelu, ale przede wszystkim o mieszkańcach Świnoujścia oraz turystach wypoczywających w kurorcie. Na potrzeby rozgrywek zaadaptowane zostały przestrzenie Salt Clubu i sali konferencyjnej Pomerania. Fani futbolu będą mogli nie tylko obejrzeć wszystkie mecze na dużych ekranach, ale także skorzystać z promocji na napoje alkoholowe i spróbować inspirowanych kuchnią rosyjską dań – szef kuchni zadbał o specjalne menu dla kibiców. Odwiedzający strefę będą mogli również przyozdobić się w narodowe barwy. Podopieczni Akademii Baltica będą kibicować reprezentacji Polski, a wcześniej przeprowadzą trening na plaży uatrakcyjniony konkursami z nagrodami.

Wykupując licencję na publiczne pokazy meczów, zostaliśmy wpisani na oficjalną listę stref kibica Telewizji Polskiej – przypomina Maciej Łobejko, zastępca Dyrektora Generalnego Radisson Blu Resort, Świnoujście, i dodaje: piłka nożna łączy, a w czasie mundialu widać to najwyraźniej. Postaraliśmy się, by każdy, kto odwiedza naszą strefę poczuł prawdziwe, piłkarskie emocje i przeżył to sportowe wydarzenie jak najpełniej. Zapraszamy do nas – gwarantujemy wszystkim niezapomniane chwile!

Radisson Blu Resort, Świnoujście – 13-piętrowy hotel, który góruje nad strefą uzdrowiskową, przyciąga uwagę spacerowiczów. Kompleks, którego projekt wyłoniono w konkursie z SARP, odmienił architektoniczny krajobraz miasta wprowadzając nadmorską śmiałość i rozmach. Jest to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Polsce zbudowany zgodnie z międzynarodową certyfikacją ekologiczną Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Niezależnym operatorem obiektu jest Zdrojowa Hotels Central Pomerania.

Zobacz również

Już jest. Nowe boisko do piłki plażowej

Od dzisiaj przy ul. Matejki 17 (za kortami tenisowymi) na wszystkich chętnych czeka nowe boisko …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.