Strona główna / Lokalne / Fala wyjazdów. Samochody zablokowały ulicę Grunwaldzką

Fala wyjazdów. Samochody zablokowały ulicę Grunwaldzką

Ulica Grunwaldzka jest główną prowadzącą do przeprawy promowej Karsibór. Turyści nie korzystają ze skrótu przez ulicę Karsiborską koło cmentarza, lecz skręcają wprost w ulicę Nowokarsiborską. To właśnie w tym miejscu w weekendy tworzą się spore zatory.

– Jest tu supermarket, trzy stacje benzynowe i myjnia samochodowa z serwisem, do tego przejścia dla pieszych, przejazdy rowerowe. Dlatego tak bardzo korkuje się w tym miejscu. A wystarczy skręcić wcześniej w ulicę Karsiborską i ominąć cały ten zator. Nie wszyscy niestety o tym wiedzą – mówki kierowca.

Zobacz również

Zmarł kmdr rez. Sławomir Ogrodowczyk – były Komendant Portu Wojennego Świnoujście

13 grudnia 2018 r. odszedł kmdr rez. Sławomir Ogrodowczyk. Pełnił obowiązki Komendanta Portu Wojennego Świnoujście …

3 komentarze

  1. ZROBIĆ RONDO !!!

  2. Jestem turystą. Nie raz i nie dwa odwoedzałem Świnoujście. Zastanawia mnie jak niewielu kierowców jedzie tą skośną, skrótową drogą do przeprawy promowej wybierając korek na głównym skrzyżowaniu. Sam jeździłem skosem ale korek poznsłem jadąc pewnego razu do Niemiec. Jadący obie strony unikają skrótu i to jest niezrozumiałe.

  3. Efekt budowania bez kontroli hoteli i apartamentowców, a będzie jeszcze gorzej i najgorsze w tym wszystkim to że wielu osobom to odpowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.