Strona główna / Lokalne / To był ostatni numer bezpłatnego miesięcznika „Wyspy”

To był ostatni numer bezpłatnego miesięcznika „Wyspy”

Magazyn, jakiego jeszcze w naszym mieście nigdy nie było – pełny kolor, dobry papier, masa ciekawych materiałów i świetnych zdjęć, a do tego całkowicie darmowy. Chociaż jego wydawca Kamil Pyclik nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, to na profilu społecznościowym poinformował czytelników, że 24. numer magazyny „Wyspy” był ostatnim.

Pierwszy numer wydrukowano w czerwcu 2016 roku. Od tego czasu, na pierwszych stronach magazynu pojawiały się znane postacie ze Świnoujścia. Magazyn na 100 stronach traktował o naszych sąsiadach, o biznesie, o kulturze, o świnoujścianach.

– Otrzymuję wraz z naszą redakcją mnóstwo ciepłych słów. Otrzymywaliśmy je w zasadzie od samego początku, co dawało nam moc do tworzenia dalszych numerów. Jednak nie samym słowem człowiek tworzy… – Kamil Pyclik tłumaczy powody zawieszenia projektu.

Magazyn od 2016 roku tworzyli: Michał Taciak, Kamil Pyclik, Robert Monkosa, Magda Monkosa,
Maja Piórska, Agnieszka Merchelska, Marek Kolenda, Bartek Wutke, Tomasz Sudoł, Kasia Baranowska, Karolina Markiewicz, Karolina Gajcy, Kasia Nadworna, Agnieszka Żychska, Ola Szymczak vel Szymaniak, Renata Kasica, Karolina Leszczyńska, Józef Pluciński, Artur Kubasik.

Zobacz również

Bezdomne koty zimą. Flota zbiera – zbieraj z nami!

Zima to najtrudniejszy okres dla bezdomnych zwierząt. Zawodnicy z Morskiego Klubu Sportowego FLOTA Świnoujście wyszli z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.