Lokalne

Ogłoszenie. Poszukiwany kandydat na stanowisko ślusarz – mechanik w Dziale Obsługi LNG

Opublikowano

w dniu

Grupa Azoty Police Serwis Spółka z o.o. specjalizująca się w pracach serwisowych, remontowych, montażowych, a także w świadczeniu usług z zakresu automatyki, elektryki, elektrotechniki oraz usług kontrolno-pomiarowych na rzecz Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., jak i klientów zewnętrznych poszukuje kandydata na stanowisko:

ślusarz/mechanik w Dziale Obsługi LNG

Miejsce pracy: Świnoujście

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac mechanicznych zlecanych przez PLNG;
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń na terenie Terminalu PLNG;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze
  • Doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu w branży mechanicznej,
  • Prawo jazdy kat. B, uprawnienia spawalnicze oraz obsługa urządzeń transportu bliskiego mile widziane,
  • Posiadanie uprawnień E2, E3,
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (szlifierka, wiertarka), oraz narzędziami ręcznymi;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z pakietem socjalnym,
  • Pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę
  • Dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Dobrą atmosferę pracy.

CV, zawierające klauzulę* prosimy przesyłać do  11.10.2018 r. na adres mailowy rekrutacja@policeserwis.com

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Azoty Police Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, zawartych w CV na potrzeby

  • obecnego procesu rekrutacji do czasu jego zakończenia*
  • obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy **

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”

**niepotrzebne skreślić

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

1 Komentarz

  1. kosmopolita temu

    22 października 2018 na 08:24

    Firma zatrudniająca stawia niebotyczne warunki odnośnie kwalifikacji kandydatów, zaś płaca jest zapewne na takim poziomie, że nawet nie warto o tym wspomnieć. Pogięło ich do reszty!.A tak na marginesie ciekawe jakie kwalifikacje mają ci, którzy zamieścili to ogłoszenie?. Warto wiedzieć jacy to koryfeusze są w tej Grupie Azoty.

  2. Wtuszak temu

    13 września 2018 na 06:06

    Potrzebujecie ślusarza,mechanika,elektryka,kierowcy i spawacza w jednym.Pięć etatów w jednym etatcie ciekawe za jakie wynagrodzenie.

Zostaw odpowiedź

Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version