Strona główna / Lokalne / Rusza remont w Termach Bałtyckich w Heringsdorfie. Kiedy będą ponownie otwarte?

Rusza remont w Termach Bałtyckich w Heringsdorfie. Kiedy będą ponownie otwarte?

Co roku na początku stycznia w Termach Bałtyckich w Heringsdorfie odbywają się prace naprawcze, remontowe i przebudowy. Baseny i sauny będą nieczynne od 7 do 25 stycznia, Dom Uzdrowiskowy od 14 do 18 stycznia, a Studio Zdrowia i Fitness od 14 do 16 stycznia.

Termy Bałtyckie usytuowane są na niemieckiej części wyspy Uznam, oddalone jedynie 3 kilometry od Świnoujścia. Od momentu otwarcia term w marcu 1996 roku obiekt odwiedziło 3,3 miliony gości.

Termy Bałtyckie wyróżnia korzystna dla zdrowia woda. Jest to 4-procentowa jodosolanka czerpana z własnego źródła i dodawana do wody w basenach.

Niezależnie od tego, czy jest się młodym, czy starym, termy oferują swoim gościom dobrą zabawę dla całej rodziny i dobre samopoczucie.  wszystkich zmysłów. Atrakcje w Świecie Kąpieli i Saun obejmują grotę wodną, łóżka bąbelkowe, dysze do masażu i zjeżdżalnię skalną. Oaza odnowy biologicznej oferuje egzotyczne kąpiele, masaże i zabiegi kosmetyczne. Wieża widokowa przy termach zapewnia wspaniały widok na Morze Bałtyckie.

Źródło: ostseetherme-usedom.de

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.