Strona główna / Lokalne / Termy Bałtyckie. Od soboty Świat Kąpieli & Saun będzie znowu do dyspozycji gości

Termy Bałtyckie. Od soboty Świat Kąpieli & Saun będzie znowu do dyspozycji gości

7 stycznia 2019 r. rozpoczęła się przerwa techniczna na Termach Bałtyckich w Ahlbecku która zakończy się 25 stycznia. Od soboty Świat Kąpieli & Saun będzie znowu do dyspozycji gości.

Co roku Termy zamykają się na trzytygodniowy okres, żeby wykonać obszerny remont. W tym roku na pierwszym planie stoi renowacja basenu solankowego. Firma z okolic Darmstadt nanosiła specjalną powłokę w celu ochrony ścian basenów przed solanką, która jest składnikiem używanej przez Termy wody termalnej. Jest to proces długotrwały, podczas którego należy przestrzegać wszystkich wymogów. Po usunięcia starej powłoki nieckę basenu należało wysuszyć, a podczas nanoszenia i układania kolejnych warstw należało zachować odstępy czasowe. Z tego powodu basen solankowy będzie do dyspozycji gości najprawdopodobniej dopiero od wtorku następnego tygodnia.

Równocześnie z remontem basenu solankowego pracuje 20 innych firm w tym również z Polski. Układają kafelki, malują ściany, sprzątają szklany dach, odnawiają szafki, kabiny do przebierania itp. Dom Uzdrowiskowy oraz Studio Fitness dostępne są dla Państwa cały czas.

 

Nowości z Term znajdą Państwo na Facebooku:

www.facebook.de/OstseeTherme-Usedom

lub na stronie internetowej:

www.ostseetherme-usedom.de

Zobacz również

Ciemno na rondzie na Warszowie. „Jest niebezpiecznie”

Niedawno uruchomiono objazd przez rondo na Warszowie. Jest nieoświetlona przez co może być niebezpieczna. – …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.