Strona główna / Kultura / Pierwszy JAM SESSION w kawiarni Tango Passion

Pierwszy JAM SESSION w kawiarni Tango Passion

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na pierwszy JAM SESSION w kawiarni Tango Passion. Dziesięciu wspaniałych muzyków w jednym miejscu. Dziesięciu, dla których muzyka jest sensem życia, dla których dzielenie się radością tworzenia jest codziennością. Ten wieczór z pewnością będzie niesamowity. To pierwsze tak duże przedsięwzięcie muzyczne zarządzających kawiarnią. Poniżej w krótkim opisie przedstawiamy uczestników Jam Session.

Aldo Joshua

Włoski muzyk i kompozytor.

Od wczesnej młodości ma wiele muzycznych doświadczeń:
– grał na fortepianie w klubach nocnych (via Veneto, Roma)
– grał na puzonie jazzowym (lub fortepian) w kilku grupach: Koncerty, Festiwale i Nagrania.
Jest kompozytorem muzyki jazzowej i aranżerem dla dużych zespołów (otrzymał pierwszą nagrodę w Międzynarodowy Konkurs na zorganizowanie dużego zespołu jazzowego w BARGA JAZZ 2006)
Dodatkowo:
– zagrał w Sackbut dla muzyki renesansowej i średniowiecznej (seminarium w New Dheli w Indiach)
– wyreżyserowane grupy muzyki KLEZMER.
Jest profesorem edukacji muzycznej (wykłada w USA w ramach amerykańskiego programu Fullbright), profesor gry na fortepianie i puzonie, aranżowanie dla dużych zespołów, jazzowa improwizacja (w tym bebop), historii muzyki, dokonał badań nad muzyką renesansową. Grał z setkami muzyków Włoskich, Amerykańskich (Dexter Gordon, Tony Scott), Afrykańskich, Polskich/ (Janusz Muniak, Wojtek Grobosz). Nagrał wiele albumów jazzowych.

Paweł Muniak

Krakowski muzyk , trębacz jazz’owy, związany z Krakowskim środowiskiem jazz’owym, który współpracował z takimi muzykami jak – Janusz Muniak, Aldo Joshua , Marek Batorski , Zbigniew Namyslowski , Wojciech Karolak , Erick Allen , Stanley Breckenridge , Filip Mozul, Piotr Nartonowicz.

 

 

 

 

Krzysztof Hnatiuk

Basista, muzyk sesyjny. Obecnie student I roku Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Jazzu. W swoim dorobku ma występy na festiwalach w praktycznie każdym zakątku Polski, setki koncertów i wiele sesji nagraniowych. Współpracuje na stałe ze studiem CustomTrack.pl, wytwórnią SP Records oraz w charakterze gościa z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Studium Wokalno-Aktorskim działającym przy nim. Wieloletni uczestnik warsztatów w Muzycznej Owczarni pod okiem Wojtka Pilichowskiego i Adriana Maruszczyka.

 

 

 

Michał Sasinowski 

Student Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu u Dr Macieja Obary. Współpracował z Golden Live, Tede, Lipa Li, Majestic. Mocno związany z trójmiejskim środowiskiem muzycznym.

 

 

 

 

Adam Głośnicki

Adam Głośnicki – znakomity basista i muzyk sesyjny. Współpracujący z wieloma zespołami z kręgu jazzu. Wszechstronne zainteresowania muzyczne owocują współpracą z wieloma zespołami z kręgu jazzu, folku, flamenco, rocka, m.in. In Deep, Pejzaż, Active Jazz Trio, Patrick Brown, The United Musicians Project z Eric’iem Marienthalem, Acoustic Travel, Viva Flamenco, Eliezer Mizrahi, Cocotier, Indialucia, Jacek Konopka Trio, Balkan Folk Acoustic, Savilon i. in.

 

 

 

Konrad Sikora

Pianista. Naukę gry na instrumencie rozpoczął w wieku 8 lat. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie. Obecnie jest studentem I roku Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale jazzowym. Jest uczestnikiem wielu konkursów pianistycznych oraz festiwali jazzowych

 

 

 

 

Piotr Nartonowicz

Gitarzysta, kompozytor, aranżer. Muzyk sesyjny. Współpracował z wieloma muzykami w kraju i za granicą.

 

 

 

 

Grzegorz Szalkiewicz

 Harmonijka ustna. Znany i ceniony muzyk. Uczestnik wielu festiwali bluesowych.

 

 

 

 

Tomasz Słaby

Perkusista ze Świnoujścia. Fusion, blues, rock, jazz.

 

 

 

 

Arkadiusz Rutkowski

Muzyk  ze Świnoujścia. Grana gitarze basowej. Słucham głównie muzyki jazzowej i bluesowej. Jestem nauczycielem w szkole podstawowej.

 

 

 

 

Jam Session – 16 lutego 2019 – sobota, godzina 20:00

Kawiarnia Tango Passion Cafe Club

Ul. 11-go Listopada 10,  Świnoujście

 

Kontakt do organizatorów:

Kawiarnia: Kamil Pyclik tel. 721 451 721

Wykonawcy: Piotr Nartonowicz tel. 797 482 067

 

Zobacz również

Nawet będąc na urlopie można pamiętać o Bohaterach

W Świnoujściu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ratownicy wodni o godzinie 17 zapalili biało-czerwone flary. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.