Strona główna / Lokalne / Termy Bałtyckie – to samo zdrowie
ostseetherme usedom

Termy Bałtyckie – to samo zdrowie

Termy Bałtyckie znajdują się centralnie w tak zwanych „Trzech Uzdrowiskach“ Ahlbeck, Heringsdorf i Bansin. Od momentu otwarcia w marcu 1996 roku już prawie 3,4 milionów gości odwiedziło Termy. Cały kompleks Term Bałtyckich obejmuje Świat Kąpieli & Saun, Dom Uzdrowiskowy, Salon Spa, Studio Zdrowia Fitness oraz wieżę widokową.

Studio Zdrowia Fitness oferuje członkom i gościom wiele możliwości na utrzymanie sprawności fizycznej. Czeka dla nich nowoczesna sala z różnorodnymi urządzeniami do treningu siłowego m.in. strefa z wolnymi ciężarami (hantle do 40 kg), maszyna Smith’s oraz urządzenia do treningu kardio, takie jak rowery stacjonarne, bieżnie i orbitreki. Od tego roku oferta została poszerzona o dwa najnowocześniejsze ergometry do wiosłowania.

Początki są trudne. Dlatego w celu poprawienia kondycji fizycznej oraz ukształtowania zgrabnej sylwetki są oferowane zajęcia z wykwalifikowanym trenerem z możliwością ustalenia indywidualnego planu treningowego.

Ponadto czeka obszerny program zajęć dla młodszych i starszych, początkujących i zaawansowanych, zajęcia w wodzie, w sali, a nawet zajęcia prewencyjne. Grafik zajęć jest szczelnie wypełniony, codziennie coś się dzieje. Bardzo popularny jest kurs Zdrowy Kręgosłup. A nie mniej uczęszczane są Step Aerobic i Bosu. Wieczorne zajęcia Aqua Fitness i Speed Aqua są prowadzone na zmianę w języku niemieckim i polskim. Tę specjalną ofertę Termy mogą zabezpieczyć dzięki polsko-niemieckiemu zespołowi w studiu.

Nowości z Term znajdą Państwo na Facebooku:

www.facebook.de/OstseeTherme-Usedom

lub na stronie internetowej:

www.ostseetherme-usedom.de

Zobacz również

Udało się. Do Świnoujścia wraca stacja dializ

W piątek, 27 stycznia ruszy ponownie stacja dializ w Świnoujściu. Będzie funkcjonowała przy ul. Powstańców …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.