Strona główna / Lokalne / Szukanie pisanek w Termach Bałtyckich
ostseeteherme ahlbeck

Szukanie pisanek w Termach Bałtyckich

W weekend wielkanocny Termy Bałtyckie w sąsiedzkim Ahlbecku kontynuują świąteczną tradycję. W Niedzielę i w Poniedziałek Wielkanocny Goście mogą szukać pisanek w Świecie Kąpieli. Na szczęśliwych znalazców czekają małe niespodzianki.

Z temperaturami wody wynoszącymi 30-34 stopnie, Termy Bałtyckie zapraszają Gości do rozrywki na basenach. Woda w trzech z sześciu basenów wzbogacona jest jodosolanką z Heringsdorfu. Solanka o koncentracji 4% wydobywana jest z głębokości 408 metrów w Uzdrowisku Heringsdorf i dostarczana bezpośrednio do Term Bałtyckich podziemnym wodociągiem. W Świecie Kąpieli dodatkowo dobrą zabawę dla dorosłych i dzieci zapewnią hydromasaż, bicze wodne, ślizgawki czy wodospad.

W Świecie Saun można pocić się w miłej atmosferze w saunach na zewnątrz oraz wewnątrz budynku. Na koniec orzeźwienie zapewnią zimna kąpiel zanurzeniowa lub polewanie się wiadrem z zimną wodą.

Z bogatej oferty Term korzystają chętnie zarówno polscy jak i niemieccy Goście, także dzięki dwujęzycznym informacjom oraz wskazówkom przekazywanym przez pracowników z Polski i Niemiec.

Ukoronowaniem wizyty w Termach Bałtyckich jest widok z wieży widokowej. Podczas ładnej pogody rozpościera się wspaniała panorama wybrzeża Bałtyku, a widok sięga od mola w Heringsdorfie aż po wybrzeże klifowe w Międzyzdrojach.

Nowości z Term znajdą Państwo na Facebooku: www.facebook.de/OstseeTherme-Usedom

lub na stronie internetowej: www.ostseetherme-usedom.de

 

Zobacz również

Grupa Morska: Składamy interpelacje w sprawie pilnych działań na Warszowie

„Na wniosek naszej koleżanki i mieszkanki Warszowa, Pani Doroty Turlejskiej zwróciliśmy się do Prezydenta o …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.