Strona główna / Lokalne / Termy Bałtyckie. Gwarancja kąpieli w każdy urlop
ostseetherme usedom

Termy Bałtyckie. Gwarancja kąpieli w każdy urlop

W Ahlbecku mogą Państwo wraz z dziećmi tak naprawdę zanurkować – niezależnie od wieku i pogody.

W Świecie Kąpieli Term Bałtyckich 5 basenów o różnej głębokości oferuje niezapomnianą frajdę w wodzie. Dla najmłodszych jest brodzik ze zwierzętami tryskającymi wodą. Prysznic rodzinny oraz przewijaki są do Państwa dyspozycji. W Ogrodzie Wodnym ze skałami, wodospadem i ślizgawkami dzieci mogą się wyszaleć. Basen zewnętrzny oraz duży basen nadają się do pierwszych prób pływania. W tym ostatnim znajdują się zjeżdżalnie, bicze wodne i masaż powietrzny (gejzer). Ciepły basen solankowy umożliwia relaks na podwodnych leżakach masujących. Jeżeli młodsi członkowie rodziny czują się jeszcze niepewnie w wodzie, to mogą wziąć udział w kursie pływania dla dzieci. Oprócz tego do stałej oferty Term należy pływanie dla niemowląt włącznie z sauną dla niemowląt.

Małe bistro oferuje orzeźwiające napoje i przekąski dla dzieci. Nad gastronomią znajduje się kącik zabaw „Piracki Pokład“, w którym dzieci mogą się bawić w przerwach od pływania.

Od 2015 r. Termy Bałtyckie są certyfikowanym przez Związek Turystyczny Meklemburgii-Pomorza Przedniego celem wycieczek przyjaznym rodzinom. Oznacza to, że życzenia i potrzeby rodzin i dzieci są na pierwszym miejscu, np. poprzez bilet rodzinny, oferty dla różnych grup wiekowych lub wyposażenie dostosowane do potrzeb rodzin i dzieci.

Nowości z Term znajdą Państwo na Facebooku: www.facebook.de/OstseeTherme-Usedom

lub na stronie internetowej: www.ostseetherme-usedom.de

Zobacz również

Poznaj Ranking TOP 10 miejsc na ferie nad Bałtykiem. Świnoujście wysoko w rankingu!

Choć zima kojarzy się z górami i szaleństwem na stokach narciarskich, to coraz więcej osób …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.