Strona główna / Lokalne / Termy Bałtyckie. Gwarantowana nauka pływania

Termy Bałtyckie. Gwarantowana nauka pływania

Oferta Term Bałtyckich w Ahlbecku kierowana jest do dzieci w różnym wieku. Jest to świetna zabawa w Świecie Kąpieli. Nie mniej ważne – tym bardziej że mamy Bałtyk tak blisko – jest uczenie się pływania.

Najmłodsi goście niemający jeszcze roczku bawią się wraz z mamusiami lub tatusiami podczas zajęć pływania dla niemowłąt w ciepłej wodzie i przyzwyczają się do mokrego elementu. Zajęcia pozwalają na polepszenie rozwoju niemowlaka poprzez stymulację w wodzie aparatu ruchowego i zmysłów. Dzięki przyjemnej atmosferze dzieci uczą się nowych rzeczy, a ich umiejętności poznawcze lepiej się rozwijają. Oferta pływanie dla niemowląt jest  w języku niemieckim jak i w języku polskim. Polskojęzyczny kurs jest organizowany przez świnoujską firmę Aquado.

W programie jest również kurs dla dzieci od 5 roku życia. Na zajęciach dzieci uczą się pływania stylem klasycznym. Zarówno dzięki ćwiczeniom na sucho i w wodzie poznają zasady koordynacji ramion i nóg. Dodatkowo pod koniec zajęć można zdać egzamin i otrzymać certyfikat “konik morski”.

Termy Bałtyckie współpracują również z kilkoma przedszkolami i umożliwiają pobyt kołom pływackim dla przedszkolaków (przed regularnymi godzinami otwarcia). Cztery razy w tygodniu szkoły podstawowe z okolicy organizują obowiązkowe zajęcia pływania dla trzecioklasistów w Termach.

Nowości z Term znajdą Państwo na Facebooku: www.facebook.de/OstseeTherme-Usedom

lub na stronie internetowej: www.ostseetherme-usedom.de

Zobacz również

Po otwarciu tunelu promy „Bielik” co 30 minut

Po otwarciu tunelu w Świnoujściu zmieni się częstotliwość kursowania promów. Zamiast co 20 minut mają …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.