Strona główna / Lokalne / Podcast o Świnoujściu odc. 1

Podcast o Świnoujściu odc. 1

O czym będzie dzisiaj?  Czy Świnoujście po wybudowaniu tunelu zostanie zalane samochodami i będzie wyglądało jak Zakopane w szczycie sezonu? Można także posłuchać opinii o zaproponowanych rozwiązaniach komunikacyjnych w Świnoujściu. Czy warto budować lodowisko w Świnoujściu za 1,5 mln złotych czy lepiej płacić Niemcom 6 tys. zł rocznie. A także o tym czy Świnoujście będzie miało własne lotnisko i dlaczego Niemcy widza w tym interes na którym mogą skorzystać dwie strony. Zapraszam do wysłuchania!

Podcast o Świnoujściu to nowy cykl komentarzy w postaci dźwiękowej. Publikowany co tydzień w każdą środę. Będzie dotykał życia w Świnoujściu, codziennych problemów, spostrzeżeń, ciekawych zjawisk i interesujących ludzi.

*Podcast to forma internetowej publikacji w postaci regularnych odcinków. To alternatywa dla artykułów, którą można słuchać w tle robiąc coś wymagającego użycia wzroku, np. sprzątając, gotując obiad, w drodze z domu do pracy. Słuchając podcastów można dowiedzieć się czegoś ciekawego, nauczyć, albo poznać opinię innych ludzi.

Wojciech Basałygo

Redaktor naczelny portalu swinoujskie.info. Świnoujścianin. Rocznik 1983. Dziennikarz i fotoreporter. W latach 2004-2007 współpracownik dziennika Fakt. Później, przez 5 lat pracował w Super Expresie. Przez 4 lata prowadził bezpłatną gazetę Kroniki Portowe. Od 2019 roku jest reporterem Twojego Radia. Miłośnik kina, muzyki i nowoczesnych technologii.

Zobacz również

Między działkowcem a opiekunem kota. Magistrat pomaga osiągnąć konsensus

Na terenie ogrodów działkowych w Świnoujściu od długiego czasu bytują koty wolnożyjące. Między opiekunami zwierząt, …

8 komentarzy

 1. No już bez przesady z tym lodowiskiem. Parkingi trzeba budować, a nie lodowisko. Ciekawi mnie ile osób korzysta z aquaparku. A taka afera była. Te niby afera to nakręcają Ci, którym nic się nie podoba dopóki w urzędzie J. Żmurkiewicz. Taka jest prawda.

 2. Do Roberta. dziennikarz ma prawo do swojej opinii. Pomysł fajny, a zobaczymy w jakim kierunku pójdzie.

  • ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

   Jeżeli dziennikarz bierze się za politykę, to już nie jest dziennikarzem, tylko narzędziem propagandy jednej ze stron…

 3. Niech się pan zdecyduje, albo pan jest dziennikarzem albo politykiem. Bo takimi wypowiedziami usprawiedliwia pan wszystkie braki Świnoujścia których być nie powinno ale wynikają ze złego zarządzania miastem. I nie ma co tego zamiatać pod dywan.

 4. tym lodowiskiem to uważam bardzo dobry pomysł.

 5. Ciekawy pomysł

 6. Dobrze,ze powstal taki podcast.. bardzo potrzebny, informujacy o sprawach biezacych i ewentualnych rozwiazaniach …Pytan jest wiele,zaganien do poruszenia sporo,dlatego uwazam ,ze to swietny pomysl .

 7. Bardzo fajny pomysł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.