Strona główna / Lokalne / Ostsee Therme. Żeby przetrwać zimę…

Ostsee Therme. Żeby przetrwać zimę…

W ciemnej zimowej porze roku ciepła kąpiel czyni cuda. A gdzie można tego najlepiej doświadczyć, jeśli nie na Termach. W Termach w Ahlbecku można się stopniowo rozgrzać.

Zaczynamy w Świecie Kąpieli. Tu woda w najzimniejszym basenie ma nawet 30 stopni. A jak dobrze jest na leżakach podwodnych w basenie solankowym. Tu woda osiąga 33 stopnie. Taka sama temperatura panuje w basenie zewnętrznym. Dla najmłodszych Gości jest tu oczywiście też przytulnie: basenik dla niemowląt jest podgrzany do temperatury 34 stopni. Kto w przerwach dostanie dreszczy, ten może skoczyć do łaźni parowej. Goście jak we mgle siedzą tu na ławeczkach i grzeją się.

Tak stopniowo można rozgrzać się również w Świecie Saun. Bio-Sauna ma 60 stopni, więc nawet ludzie, którzy pierwszy raz korzystają z sauny, mogą się tu zrelaksować i stosunkowo długo wytrzymać. Dla wyćwiczonych nadadzą się sauny o temperaturze 80 i 90 stopni. W obu odbywają się regularnie napary i można pocić się w odprężającej atmosferze. Specjalnością Term są napary z jodosolanką. Najgorętszym miejscem na Termach jest sauna o temperaturze 100 stopni. Tu nawet największy zmarźlak rozgrzeje się.

Nowości z Term znajdą Państwo na Facebooku: www.facebook.de/OstseeTherme-Usedom

lub na stronie internetowej: www.ostseetherme-usedom.de

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w Zachodniopomorskiem. W północnych częściach regionu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.