Strona główna / Lokalne / Oferta dla najmłodszych w Termach w Ahlbecku
ostseeteherme ahlbeck

Oferta dla najmłodszych w Termach w Ahlbecku

W Termach Bałtyckich w sąsiedzkim Ahlbecku nawet najmłodsi wyjdą na swoje. Zabawa i ruch w wodzie dla maluchów w pierwszym roku życia obiecują zajęcia pływania dla niemowłąt. Od tego momentu, kiedy dziecko umie z samej siły trzymać swoją główkę, może brać udział w tych zajęciach.

Zajęcia pozwalają na polepszenie rozwoju niemowlaka poprzez stymulację w wodzie aparatu ruchowego i zmysłów. Dzięki przyjemnej atmosferze dzieci uczą się nowych rzeczy, a ich umiejętności poznawcze lepiej się rozwijają. Swobodne poruszanie się i spędzanie czasu w ciepłej wodzie sprawią, że maluchy są radosne i zrelaksowane. Kolejną zaletą jest możliwość wymiany doświadczeń z innymi rodzicami po zajęciach. Po kąpaniu się rodzice z dziećmi mogą korzystać jeszcze z sauny. W suchej saunie Bio maluchy rozgrzeją się parę minut, co wspomaga odporność organizmu na choroby.

Z kolei dla dzieci od 5 roku życia zajęcia pływania są w programie. Uczą się na tych zajęciach pływania stylem klasycznym. Zarówno dzięki ćwiczeniom na sucho i w wodzie poznają zasady koordynacji ramion i nóg. Dodatkowo pod koniec zajęć można zdać pierwszy egzamin pływacki, tzw. “konik morski”.

Wspólnie ze świnoujską firmą AQUADO Termy Bałtyckie oferują już od wielu lat pływanie niemowląt i dzieci do lat 4 w języku polskim. Te spotkania w Termach to przede wszystkim wspaniała zabawa z elementami nauki zachowania w wodzie, której celem jest adaptacja dziecka do środowiska wodnego.

 

Nowości z Term znajdą Państwo na Facebooku:

www.facebook.de/OstseeTherme-Usedom

lub na stronie internetowej:

www.ostseetherme-usedom.de

 

materiał partnera

Zobacz również

Umowa podpisana. W czerwcu ruszają prace przy przebudowie ulicy Grunwaldzkiej

Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz i Prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Małgorzata Bogdał podpisali dziś (czwartek …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.