sobota , 1 października 2022
Strona główna / Lokalne / Termy w Ahlbecku znowu otwierają się dla Gości
ostseetherme usedom

Termy w Ahlbecku znowu otwierają się dla Gości

Po trzymiesięcznej przerwie Termy Bałtyckie otworzą 18 czerwca znowu swoje drzwi dla Gości. Z powodu pandemii ośrodek rekreacyjny był zamknięty od 15 marca br. Otwarcie jest jednak związane z zobowiązaniami, które dotyczą i pracowników Term i Gości.

Najważniejszymi regułami są: zachować odstęp 1,5 m; zasłaniać usta i nos (nie podczas pływania), jeśli nie można zachować odstępu; myć lub dezynfekować regularnie ręce; etykieta higieniczna podczas kichania i kaszlu. Tylko zdrowi ludzie mogą korzystać z Term i Goście są zobowiązani do zostawiania danych kontaktowych przy kasie, aby można było prześledzić każdy łańcuch zakażeń.

W samym Świecie Kąpieli & Saun są również ograniczenia. Atrakcje wodne tworzące aerozol zostają wyłączone. Łaźnie parowe, maszyna wytwarzająca lód oraz studzienka do zanurzania się są niedostępne. Na razie nie ma kursów grupowych. Jako małe odszkodowanie każdy Gość otrzyma bezpłatny napój podczas swojego pobytu.

„Mimo tych utrudnień cieszymy się z każdego Gościa, który odwiedzi nas w tym sezonie“, mówi Daniela Stridde, pani dyrektor Term. Poza tym jest bardzo zadowolona, że cała ekipa wróciła zdrowa do pracy po przymusowym przestoju.

Nowości z Term znajdą Państwo na Facebooku:

www.facebook.de/OstseeTherme-Usedom

lub na stronie internetowej:

www.ostseetherme-usedom.de

Zobacz również

Chcesz pracować w dziale utrzymania tunelu? Jest praca

Jest praca. Inspektor w dziale utrzymania tunelu pod Świną. Kandydaci powinni mieć wykształcenie min. średnie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.