Bez kategorii

Pijany jak bela nie miał sił dmuchnąć w alkomat

Opublikowano

na

Plaga pijanych kierowców! Policjanci złapali po raz kolejny pijanego kierowcę – informuje nas Czytelnik. Tym razem do zatrzymania doszło w piątek na ul. Powstańców Śląskich w dzielnicy nadmorskiej. Mężczyzna, na oko – 30-letni, jechał samochodem osobowym. Obok niego siedział pasażer. Podejrzanie jadące auto zauważyli policjanci, natychmiast je zatrzymali. Ich przypuszczenia były słuszne – za kierownicą siedział pijany jak bela kierowca.

Policjanci zabezpieczyli pojazd do czasu przyjazdu trzeźwego kierowcy. Mężczyźnie grozi wysoka kara finansowa oraz zakaz prowadzenia samochodów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version