Lokalne

Ale za to niedziela będzie dla nas

Opublikowano

w dniu

Nie wiem, czy Państwo znacie albo sobie przypominacie bardzo sympatyczną piosenkę Niebiesko – Czarnych. Niedziela 25 października 2015 roku będzie dla nas bardzo ważnym dniem, bo będą się decydować losy Polski i Polaków. Nie mają racji ci, którzy mówią – nie idę na wybory, bo to nic nie zmieni. Właśnie ci, którzy pójdą do urn w tym dniu dokonują bardzo ważnych wyborów na przyszłość, bo w demokracji tak jest, że politycy, którzy wygrywają będą podejmować ważne decyzje dla naszego kraju.

To nowi rządzący będą podejmować decyzje o kierunkach rozwoju gospodarczego, a co za tym idzie, czy powstaną nowe miejsca pracy i czy utrzymają się dotychczasowe, czy wzrost gospodarczy pozwoli na wyższe pensje.

To nowi rządzący będą podejmować decyzje dotyczące kwestie bezpieczeństwa kraju, a co za tym idzie polityki zagranicznej. Priorytetem obecnego rządu jest wspieranie Ukrainy w jej walce o suwerenność. To polska racja stanu, bo nasz kraj może być kolejnym miejscem, jakie będzie chciała podporządkować sobie Rosja. Dotychczasowe członkostwo w Unii Europejskiej pozwala na korzystanie ze środków na rozwój naszego kraju, pozwala także na rozwój eksportu i stabilną sytuację wielu przedsiębiorców. Zmiana kierunku polityki zagranicznej i zbliżenie z Rosją, tak jak to robi Prezydent Węgier Wiktor Orban, oraz działania, które spowodują naszą izolację w Unii Europejskiej mogą odbić się na naszym bezpieczeństwie i sytuacji gospodarczej.

To decyzje wyborców, a także tych Polaków, którzy nie pójdą na wybory, mogą skutkować nieodpowiedzialnymi działaniami nowego rządu, i doprowadzić do destabilizacji finansów publicznych, co w konsekwencji może skutkować kryzysem gospodarczym na miarę Grecji.

To także ważne kwestie związane z rozdziałem Państwa od Kościoła.
Szanowni Wyborcy, 25 października macie moc, żeby wybrać bezpieczną, silną gospodarczo i suwerenną Polskę.

Poseł Ewa Żmuda-Trzebiatowska

6 Comments

 1. Anonim temu

  24 października 2015 na 19:19

  Ja z pewnością zagłosuję na Ew Żmudę-Trzebiatowską.

 2. Odyseus temu

  24 października 2015 na 11:22

  Czy ta pani nie umie czytać? Niech więcej już się nie pokazuję,internet obnaża preferencje polaków.już kiedyś mój sąsiad też chciał być radnym,ale wszyscy go nie lubili….agitował,agitował ..itd…a potem okazało się 'że zebrał 3 glosy…chyba swoje domowe.

 3. Sitwa na śmietnik temu

  24 października 2015 na 11:08

  Jutro z wielką przyjemnością przyczynię się do usunięcia toksycznej sitwy toczącej #tenkraj jak wrzód na d#pie.

 4. Anonim temu

  24 października 2015 na 07:19

  niedziela będzie przełomowa dla nas wszystkich.

 5. mieszkaniec temu

  23 października 2015 na 21:08

  Szanowna Pani,
  25 października mam moc, żeby wybrać bezpieczną, silną gospodarczo i suwerenną Polskę, dlatego będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość.

 6. Nabuchodonozor temu

  23 października 2015 na 17:03

  Zamilcz kobieto!!!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version