Lokalne

CEZiT_Warsztaty szkoleniowe na promie POLONIA

W kolejnym roku szkolnym uczniowie Technikum Zawodowego nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki , dzięki wieloletniej współpracy oraz życzliwości firmy Unity Line, a zwłaszcza załodze promu m/f POLONIA, mają możliwość udziału w warsztatach szkoleniowych, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe u mistrzów w zawodzie.

W roku szkolnym 2015/2016 zaplanowanych jest 11 szkoleń dla uczniów w zawodzie technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.

Tematyka szkoleń dla uczniów klas w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych obejmuje przygotowanie dań nie tylko z mięsa, warzyw i owoców, ale także z ryb, owoców morza, deserów czy carvingu –dekoracji z owoców i warzyw.

Uczniowie klas w zawodzie technik hotelarstwa poznają z praktycznej strony pracę w restauracji, barze – classic, barze w stylu wolnym „Flair“. Dowiedzą się jak właściwie przygotować bankiety, przyjęcia okolicznościowe, konferencje.

– Wsparcie, jakie otrzymują uczniowie naszej szkoły od firmy UNITY LINE Sp. z o.o. w Szczecinie, a w szczególności od załogi promu m/f POLONIA ma istotne przełożenie na jakość i formę prowadzonego kształcenia zawodowego oraz pomaga we właściwym przygotowaniu absolwentów naszej szkoły do wykonywania zadań zawodowych. – mówi Gabriela Kopacka dyrektor CEZiT – Efektem tych szkoleń jest doskonałe przygotowanie uczniów naszej szkoły do współczesnego europejskiego rynku pracy.
Tekst /fot BIK/CEZIT

1 Komentarz

  1. Kasia temu

    3 grudnia 2015 na 09:35

    Oby nauczyli się tak gotować, jak na Polonii i przekazali wiedzę innym. To dziwne, że mało gdzie na lądzie można zjeść tak dobrze, jak na morzu. Mniam 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version