Lokalne

[FILM] Poseł Misiło zachęca świnoujścian

Podczas październikowych wyborów parlamentarnych Piotr Misiło otrzymał w Świnoujściu niemal 400 głosów. Na Nowoczesną Ryszarda Petru głos oddało 1467 świnoujścian. Poseł przyjechał w sobotę, aby spotkać się z mieszkańcami i zachęcić ich do wstępowania w struktury partii.

Przed nami ciężka partia w budowaniu struktur. Nie ma drogi na skróty, jeśli ktoś myśli inaczej – jest w błędzie – mówi poseł Piotr Misiło.

Podczas spotkania w którym uczestniczyło około 15 osób, poseł skomentował bieżącą sytuację polityczną i opowiedział o kuluarowych rozmowach m.in. na temat wstępowania członków Platformy Obywatelskiej do Nowoczesnej, a także podkreślał, że działania PiS przypominają bandyckie metody.

Trzon partii muszą tworzyć ludzie nie związani z inną partią. Chociaż to nie oznacza, że konkurencja nie ma wartościowych osób – mówił poseł o zakusach posłów PO do wstępowania do partii Ryszarda Petru.

Poseł Piotr Misiło jest przewodniczącym zachodniopomorskiej Nowoczesnej. Wśród świnoujskich członków Nowoczesnej jest Dorota Konkolewska.

4 Comments

 1. Pokuć temu

  25 stycznia 2016 na 09:55

  Ludzie bez kręgosłupa moralnego.

 2. adjan temu

  24 stycznia 2016 na 18:04

  Bajery,bajery!!!! Tylko Polski w tym nie widać a jedynie interesy niektórych.

 3. Jula temu

  24 stycznia 2016 na 16:42

  Masakra.. Ba szczęście jak widać na obrazku 5 osób zaintrresowanych

 4. czytelnik temu

  23 stycznia 2016 na 21:58

  Ale wszyscy teraz mądrzy, jacy chętni do działalności, jak wiedzą co nam ciemnemu ludowi potrzeba. Tylko gdzie byli ci mądralińscy i dlaczego nie protestowali przez 8 minionych lat gdy rządziło PO&PSL? Czy wszystko było wówczas OK? Misiło przyobleka się w „piórka” Czarzastego i występuje w żółtym sweterku:)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version