Lokalne

[ZDJĘCIA] Klasyczna czerń, granaty i koronki. Tak było na Balu Prezydenckim

Opublikowano

w dniu

Od kilku lat w Świnoujściu organizowany jest bal do organizacji którego pretekstem jest przyznawana przez specjalną kapitułę nagroda Trytona. To jedna z najważniejszych (według wielu najważniejsza) impreza towarzyska naszego miasta, na której spotykają się lokalni przedsiębiorcy, władze miasta, przyjaciele Świnoujścia z całej Polski.

Wśród tegorocznych gości był między innymi Jan Chadam- prezes Polskiego LNG (jeszcze do niedawna także GAZ Systemu), właściciele szczecińskich i świnoujskich agencji nieruchomości, radni naszego miasta czy prezes Interferie.

Gwiazdami wieczoru były oczywiście panie. Niektóre z nich przeszły prawdziwą metamorfozę. Wiele osób nie rozpoznało Joanny Agatowskiej – przewodniczącej rady miasta, która całkowicie zmieniła fryzurę. Rude proste włosy idealnie pasowały do pięknej, błękitnej kreacji i uwypukliły walory naszej przewodniczącej, która na co dzień ubiera się bardzo… zachowawczo.

Jak zawsze pięknie i elegancko wyglądała Barbara Michalska. Ciemno-granatowa kreacja – suknia i koronkowa góra z dekoltem na plecach, minimalistyczna ilość biżuterii idealnie oddała charakter pani prezydent, a jednocześnie ociepliła jej wizerunek.

Ciekawą wychodzącą poza standardy tego wieczoru kreację zaprezentowała pierwsza dama naszego miasta Zyta Żmurkiewicz. Koktajlowa, kwiatowa sukienka, w słonecznym kolorze wyróżniała się na tle innych tradycyjnych, typowo wieczorowych kreacji.

Nie brakowało innych ciekawych i bardzo odważnych strojów. Np. sukienek kończących się powyżej uda.

Panowie przy paniach wyglądali bardzo klasycznie. Dominowały muszki, krawaty i białe, zawsze eleganckie, koszule.

Warto dodać, że uczestnicy prezydenckiego balu bawili się na swój koszt. Bilet na imprezę kosztował 200 zł za osobę.

Zapraszamy do oglądania naszej galerii. A Wam drodzy Czytelnicy, która z kreacji podoba się najbardziej?

1 Komentarz

 1. mm temu

  25 stycznia 2016 na 13:16

  Najpiękniejsza kreacja ewidentnie Agatowska.

 2. Uczestnik temu

  25 stycznia 2016 na 11:37

  Świetny Bal, świetne olśniewające kreacje, atmosfera doniosła i balowa poza jednym incydentem a mianowicie przy wejściu goście „nadziewali się” na prostaka z brodą i aparatem, który „witał” wchodzących w niewybredny sposób, zaczepiając, blokując następnych wchodzących a jego denne żarty typu ” ja panią widziałem tu, a pana poznaję z z jakiejś imprezy…” świadczyły o niskim poziomie i kompletnym braku wychowania, dla takich osób są inne lokale mam nadzieję, że taka żenująca sytuacja już się nie powtórzy?

 3. ella temu

  25 stycznia 2016 na 09:43

  P.Michalska- zgadzam się w 100%. Przewodnicząca OLŚNIEWAJĄCA

 4. doota temu

  25 stycznia 2016 na 09:42

  wspaniałe kreacje

 5. Anonim temu

  24 stycznia 2016 na 21:01

  Tal było na balu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version