Bez kategorii

Agnieszka i Grzegorz Sobczykowie – zwycięzcami

W sobotę i niedzielę 19/20 marca w hali tenisowej OSiR przy ul. Matejki 17a rozegrany został HALOWY TURNIEJ TENISOWY PAR MIESZANYCH. W piątek 18.03. odbyło się spotkanie organizacyjne na którym uzgodniono system gry i dokonano losowania. W turnieju wzięło udział 10 par. W sobotę od godz. 15:00 rozegrano gry eliminacyjne (dwie grupy po 5 par) a w niedzielę 20.03. także od godz. 15:00 mecze rundy pucharowej: 1/4 , 1/2  i finały. Zwycięzcami turnieju zostali „młodzi” państwo Sobczykowie: Agnieszka i Grzegorz po wygranej w finale 6 : 4 / 7 : 6 (4) z mikstem Katarzyna Mikulska – Leszek Waga. W meczu o III miejsce, drugi duet rodzinny; Marta i Edward  Wójciccy pokonali parę; Aneta Wicińska (absolutna debiutantka) – Mariusz Gliwicki 6 : 2 / 6 : 3 . Turniej rozegrany był w bardzo sympatycznej atmosferze, prawdziwie rodzinnej (grało łącznie 5 duetów rodzinnych). Cieszy zwłaszcza, wzrastająca liczba chętnych do rywalizacji pań co zapowiada bardzo ciekawy sezon letni.

Na zakończenie turnieju najlepsze pary otrzymały puchary i dyplomy  a wśród wszystkich par rozlosowana została nagroda dodatkowa – dwa karnety 5-cio wejściowe na halę tenisową.