Zespół PAULHURT Mistrzem II ligi RLS

W środę 30.03. w hali ZSO (ul. Witosa) rozegrany został trzeci decydujący mecz o mistrzostwo II ligi pomiędzy drużynami MARATON Młodzik i PAULHURT. Trener zespołu młodzików Artur Kulikowski miał już w poprzednim spotkaniu kłopoty kadrowe a a teraz musiał grać praktycznie „głębokimi” rezerwami (tylko 2 zawodników z podstawowego składu). Nie umniejsza to sukcesu zespołu PAULHURT, który w przekroju całego sezonu na wygraną zasłużył. MARATON Młodzik – PAULHURT  0 : 3 (18, 12, 24). Skład zwycięskiej drużyny; Piotr Witecki (kpt. zespołu), Grzegorz Piskorz, Sebastian Nowicki, Roman Górski, Piotr Prokop, Marcin Ryś i Maciej Wróbel (libero) oraz Zbigniew Banczerowski, Michał Szczodry i nieobecny na finale Dariusz Więcek.

MARATON Młodzik – II miejsce

Po meczu finałowym, dyrektor OSiR „Wyspiarz” Pan Mariusz Fryska pogratulował uczestnikom rozgrywek II-ligowych a szczególnie starszym zawodnikom – formy sportowej i kondycji, młodzieży ambitnej gry oraz wręczył najlepszym zespołom i wyróżniającym się zawodnikom dyplomy, puchary, statuetki i nagrody rzeczowe. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek uznany został Sebastian Nowicki,  najlepszym rozgrywającym – Grzegorz Piskorz (obaj Paulhurt) a wyróżnieni zawodnicy w pozostałych zespołach to; Michał Nowakowski (Maraton), Robert Walczak (Baltic Home), Wiesław Wójcik („dobry duch zespołu Karpatka) oraz Natalia Zaręba – libero zespołu Orczyki.

III miejsce w II lidze przypadło w tym sezonie drużynie BALTIC HOME. Rozstrzygnął o tym dopiero 3 mecz rozegrany w niedzielę 20 marca. W pierwszym spotkaniu finału wygrała KARPATKA 3 : 0 a w drugim (17.03.) i trzecim BALTIC HOME  3 : 1 / 3 : 1 (24, 20, -20, 24). Piąte miejsce zajął debiutujący w rozgrywkach zespół ORCZYKI.