Lokalne

Poświąteczny bałagan? Warto po sobie sprzątać

Opublikowano

w dniu

W ubiegłym tygodniu, podczas Świąt Wielkanocnych, polana przy świnoujskiej marinie cieszyła się popularnością. Wiele osób wykorzystało słoneczną pogodę na grillowanie. Biesiadnicy zapomnieli jednak po sobie posprzątać. Jeden z mieszkańców w e-mailu do naszej redakcji pyta: dlaczego na miejscu do grillowania przy ulicy Jachtowej panuje taki bałagan, przepełnione śmietniki a plac wygląda jak jeden wielki popielnik?

Nasz reporter pojechał na miejsce, aby sprawdzić, czy faktycznie jest tak źle. Obraz sytuacji widać na załączonych zdjęciach. Apelujemy do firmy odpowiedzialnej za utrzymanie porządku w tym miejscu o szybką interwencję, aby nikt nie pomyślał, że jesteśmy bałaganiarzami. Przydałoby się także postawić większy kosz na śmieci. Od kilku dni mamy świetną pogodę, przyjechało do nas mnóstwo turystów, wolelibyśmy aby pamiętali Świnoujście z jak najlepszej strony.

Biesiadnikom przypominamy także, że przy wejściu do parku stoi regulamin w którym zabroniono picia alkoholu oraz palenia ognisk.

1 Komentarz

  1. ◯∵△◠∋ ∴ ☠ temu

    3 kwietnia 2016 na 11:57

    Chlewiarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version