Juniorzy wygrali! Flota – AP Szczecinek 4-3 (2-0)

Flota pokonała wicelidera tabeli AP Szczecinek 4-3. Mecz do końca trzymał w napięciu, był pełen emocji. Na bramki strzelone przez Oskara Ziętego, Dawida Barańskiego i Wojtka Janiszyna, w drugiej połowie goście bardzo szybko odpowiedzieli i doprowadzili do wyniku kontaktowego. Gospodarze nie ustępowali, na 4-2 bramkę strzelił debiutant – Miłosz Grudziński rocznik 2001 (jeszcze trampkarz). Brawo!!! Odpowiedz jest natychmiastowa. W 87 minucie, znowu kontakt bramkowy 4-3. Juniorzy walczyli, dawali z siebie wszystko, w końcowym rozrachunku wywalczyli zwycięstwo, wyspiarskie zwycięstwo. Radość po meczu , śpiewy, „aktywni” zawodnicy z urazami Szymek Brzysko, Kamil Dankiewicz – to jest drużyna. Niech trwa to dalej, do końca Flota będzie walczyć o utrzymanie . Decyzją Trenera Tomasza Błotnego Dawid Barański został przywrócony do kadry pierwszego zespołu.