Lokalne

Plusy i minusy. Podsumowanie tygodnia

Opublikowano

w dniu

Każdego tygodnia przyznajemy plusy i minusy. To dobrze znany części mieszkańców sposób dostrzegania rzeczy ważnych i istotnych, a także tych z których trzeba wyciągać wnioski na przyszłość. Każdego tygodnia przyznajemy plusy i minusy. To dobrze znany części mieszkańców sposób dostrzegania rzeczy ważnych i istotnych, a także tych z których trzeba wyciągać wnioski na przyszłość.

Organizatorzy Święta Niepodległości i rodzinnego festynu podczas którego zbierano pieniądze na leczenie chorego świnoujścianina.

Świnoujska policja, za szybką reakcję na zgłoszenia napływające przez mieszkańców korzystających z „mapy zagrożeń” dostępnej w internecie.

 Rada Dzielnicy Warszów za to, że świadomie uczestniczą w życiu publicznym, są aktywni i odpowiedzialni za losy swojej dzielnicy.

Kierowca czarnego opla, który pędząc na złamanie karku po ulicy Kościuszki, w środę ochlapał idąca po chodniku matkę z dzieckiem. Wstyd!

 Otrzymuje właściciela auta z przyczepą reklamową, który zajmuje aż 2 miejsca na parkingu przy ul. Wybrzeże Władysława IV. Pojazd wcześniej parkował na pl. Kościelnym.

Listonosze, którzy zapominają na czym polega ich praca i nie wrzucają już nawet awiza do skrzynki. Po czasie okazuje się, że listy wracają do nadawcy z adnotacją „adresat nie odebrał przesyłki w terminie”

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version