Flota – Eintracht Ahlbeck 5-0 (5-0)

W drugim rozegranym sparingu drużyna Morskiego Klubu Sportowego spotkała się dziś z niemieckim zespołem Eintracht Ahlbeck i wygrała 5-0. Wynik ustalony został już do przerwy. Bramki strzelali: Helt w zamieszaniu, Wątroba (bramka debiutancka) po akcji Helta, w rewanżu ponownie Helt – po akcji Wątroby, Mosiądz po odbiorze piłki w polu karnym oraz Staniszewski po akcji z Mosiądzem. W drugiej połowie mimo zdecydowanej przewagi Floty i stwarzanych sytuacji m. in. Szewczyka, Nowaka, Ziętego, Maślaka, czy dośrodkowaniach Krzyżkowskiego, nie było już bramek. Bardzo mądrze bronili się goście z wyróżnieniem na broniącego bardzo dobrze ich bramkarza. Flota bramki nie straciła grając pewnie 90 minut w obronie. Gospodarze zagrali dziś dwoma innymi składami w obu połowach, natomiast Hnat, Podhorodecki i Gądek bronili każdy po 30 minut. Debiutacką bramkę strzelił dziś bardzo widoczny Mateusz Wątroba. W drużynie Eintrachtu zagrali byli zawodnicy Floty: Piotr Polarczyk (dziś trener trampkarzy Floty), Michał Protasewicz, Kamil Dankiewicz, Rafał Wrona, Łukasz Lipka oraz Borys Mitręga, Maciej Zgraja, Oskar Bratz (gościnnie) i Artur Żądło. W dalszej fazie przygotowań Floty urozmaicenie; w sobotę 28 stycznia udział w turnieju halowym – XIV Memoriał Grzegorza Fryta w Karnicach. W niedzielę natomiast o godzinie 14.00 kolejna gra kontrolna – przeciwnikiem Pionier Żarnowo. Serdecznie zapraszamy.