Lokalne

Zaczynał od kserowania. Dziś drukuje niemal na wszystkim. Color Copy ma 20 lat!

Opublikowano

w dniu

[dropcap]B[/dropcap]ył rok 1997. Aby zrobić ksero dokumentów  trzeba było wspiąć się po wąskich schodach budynku Cechu przy ul. Bohaterów Września. Już wtedy był to najpopularniejszy punkt ksero w mieście. Kolejka niekiedy kończyła się nawet na schodach. Tak zaczynał rozwijać swoją firmę Jarosław Michałów.

– Byliśmy typowym punktem ksero. Dodatkowo laminowaliśmy i bindowaliśmy – wspomina dawne czasy Jarosław Michałów. – Przełom nadszedł w 2010 roku. Wówczas park maszynowy znacznie się powiększył – mówi. – Doszły kolejne maszyny, zaczęliśmy drukować na większych formatach, nasze możliwości znacznie się poszerzyły i mogliśmy drukować reklamy – dodaje z zadowoleniem.

Oprócz typowych wydruków, Color Copy wykonuje hafty na koszulkach, kurtkach, polarach, ręcznikach, odzieży roboczej i torbach ekologicznych. Foto: Wojciech Basałygo

Już przed laty do klienta w Color Copy podchodzono z życzliwością i 100-procentowym profesjonalizmem. Zawsze z uśmiechem. Przez 20 lat w tej kwestii nic się nie zmieniło. To uznanie klientów doprowadziło do tego, że dziś firma nie narzeka na brak zleceń. Przez 20 lat Color Copy rozrósł się i zajmuje dziś dwa duże lokale przy ulicy Matejki.  W jednym obsługiwani są klienci, a kilkaset metrów dalej, znajduje się cyfrowa drukarnia. Color Copy obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, lecz także małe i bardzo duże firmy, urzędy i instytucje, a także architektów i projektantów korzystających z wydruków typu CAD.

Szkło z grafiką zamiast płytek w kuchni montowane nad blatem – od niedawna Color Copy wykonuje także takie zamówienia. To idealne rozwiązanie dla kogoś, kto chciałby przenieśc do swojej kuchni ulubiony widok. Foto: Wojciech Basałygo

– Przez wszystkie lata nasze możliwości znacznie się poszerzyły. Dziś drukujemy nie tylko wizytówki i ulotki, ale także karty menu dla restauracji, zaproszenia, bilety z perforacją, przygotowujemy fotografie wielkoformatowe, robimy nadruki na szkle, wykonujemy haft na odzieży reklamowej, robimy koszulki firmowe, banery reklamowe, oklejamy witryny sklepowe, przygotowujemy reklamy i przyjmujemy wiele innych zleceń – opowiada właściciel.

W Color Copy można wydrukować także grafiki wielkoformatowe na różnorodnych materiałach, od folii samoprzylepnej po siatkę PCV. Dzięki możliwościom technicznym firma jest w stanie opracować: banery reklamowe, folie samoprzylepne z reklamą na pojazdy, folie samoprzylepne typu one way vision z reklamą na szyby, dużych formatów fotografie lub imitacje obrazów olejnych na płótnie, standardowe plakaty uliczne oraz wiele innych.

[box type=”info” align=”alignleft” class=”” width=””]Color Copy ul. Jana Matejki 35 (budynek STSG) pt. 10.00 – 18.00, sob. 10.00 – 14.00[/box]

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version