Lokalne

Prezydent odwiedził Jubilatów

Opublikowano

w dniu

Z powodu choroby jednego z małżonków, Państwo Elżbieta i Czesław Kazimierscy nie mogli – wraz z innymi parami – wziąć udział w uroczystości z okazji jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego, która w minioną środę odbyła się w świnoujskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Dziś Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz odwiedził Szanownych Jubilatów w ich domu.

– Te wspólnie spędzone lata, to był dla nas dobry czas – mówili Jubilaci. – Byliśmy i nadal jesteśmy szczęśliwi. Szczęśliwi, że jesteśmy razem, mamy udaną rodzinę.  I szczęśliwi, że mieszkamy w tak pięknym mieście, jakim jest Świnoujście.

Cieszę się, jestem dumny, że w naszym mieście żyją tacy ludzie jak Państwo. Ludzie, którzy dotrzymują raz danego słowa, choć nie zawsze było to łatwe. Jesteście dla nas wszystkich wzorem – odpowiedział prezydent Janusz Żmurkiewicz.

Państwo Elżbieta i Czesław Kazimierscy związek małżeński zawarli 6 kwietnia 1966 roku w Świnoujściu. Pan Czesław mieszka w Świnoujściu od 1960 roku. Pracował najpierw stoczni remontowej Przedsiębiorstwa Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich „Odra”, a później w Przedsiębiorstwie Budowlanym Nadmorskie.

Natomiast pani Elżbieta pracowała najpierw w Dywizjonie  Wojsk Ochrony Pogranicza, a później w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Świnoujściu.

Jubilaci mają jednego syna; jest szyprem na promach typu Karsibór. Mają również dwóch wnuków. Starszy w tym roku kończy studia informatyczne, właśnie pisze prace inżynierską. Młodszy z kolei w tym roku kończy Technikum Gastronomiczne.

BIK UM Świnoujście

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version