Lokalne

Złoty pociąg dotarł do Świnoujścia! Robi wrażenie

Opublikowano

w dniu

Złoty pociąg Województwa Zachodniopomorskiego wyruszył w trasę. Dziś (4.06) można go było zobaczyć m.in. w Świnoujściu, Wolinie czy Międzyzdrojach. Warto zrobić mu zdjęcie – najlepsze selfie może wygrać od Marszałka Województwa bon o wartości 1000 złotych na elektronikę, sprzęt RTV i AGD oraz… przejazd w kabinie maszynisty! Głosowanie trwa do 11 czerwca, nagrody wygra aż 20 osób!

Choć województwo zakupiło aż 17 nowych pociągów, to w złotych barwach jeździć będzie „Impuls”, który jako pierwszy z tej dużej puli trafi do regionu. Województwo nie planuje zmiany kolorystyki swoich pojazdów. Będzie tylko jeden Złoty Pociąg. To pomysł promocyjny, by zwrócić uwagę mieszkańców na to, jak zmienia się Pomorze Zachodnie, także w sferze infrastrukturalnej.

Warto zrobić sobie z nim zdjęcie! Najciekawsze selfie zostanie nagrodzone przez Marszałka Województwa bonami o wartości nawet 1000 zł na elektronikę, sprzęt RTV i AGD oraz przejazdem w kabinie maszynisty. Nagrody czekają na 20 osób! Zgłoszenia można przesyłać do 11 czerwca na profil Facebookowy Pomorza Zachodniego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version