Lokalne

Drugi numer Ahoj Świnoujście już dostępny!

Opublikowano

w dniu

Gdzie spędzić z dziećmi czas, program Wysp Sportu, atrakcje z okazji Dni Morza, dokąd wybrać się po niemieckiej stronie wyspy, jak zaplanować sobie czerwiec – tego i wielu, wielu innych informacji można dowiedzieć się z drugiego numeru Ahoj Świnoujście – bezpłatnej gazety turystycznej. Dwujęzyczny przewodnik ma również czytelną mapę Świnoujścia i okolic.

Gazetę można dostać w informacji turystycznej, hotelach i pensjonatach na terenie miasta.

Polsko-niemiecka gazeta turystyczna „Ahoj Świnoujście” to czasopismo wydawane wspólnie z Gminą Świnoujście. Jeden nakład gazety drukowany jest w 25.000 egzemplarzy.

– Kolejnego nakładu należy spodziewać się pod koniec czerwca. Będzie dostępna nie tylko w ośrodkach noclegowych, ale także przy wejściach na plażę – mówi Wojciech Basałygo, odpowiedzialny za projekt.

Ahoj Świnoujście to vademecum turysty pełne aktualnych informacji o imprezach miejskich, atrakcjach turystycznych i miejscach wartych odwiedzenia przede wszystkim w Świnoujściu.

W każdej gazecie jest 7 rozbudowanych bloków pogrupowanych tematycznie: „Dzieje się”, „Zabawa z tajemniczą historią”, „Kulinarny przewodnik”, „Na słońce i niepogodę”, „Mama, tata i ja”, „Bez paszportu”, „Vademecum turysty”.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version