Lokalne

Wszystkich Świętych. Będzie więcej promów

Opublikowano

w dniu

Żegluga Świnoujska informuje, że przed świętem Wszystkich Świętych, w przypadku wystąpienia dużych kolejek na obu przeprawach promowych kursować będą dodatkowe promy.

Żegluga Świnoujska co roku stara się zapobiec utrudnieniom związanych z większą ilością aut chcących przeprawić się pomiędzy wyspami.

– Musimy zapewnić płynność ruchu zarówno dla mieszkańców Świnoujścia, jak dla tych, którzy chcą przyjechać do miasta, by odwiedzić groby bliskich- wyjaśnia Jerzy Barczak, dyrektor Żeglugi Świnoujskiej.  – Myślę, że zapewnimy odpowiednie warunki dla kierowców.

Promy Karsibór będą kursowały częściej z wprowadzeniem trzeciej jednostki w piątek 27 października oraz od poniedziałku – 30 października do poniedziałku – 6 listopada.

Promy Bielik, którymi mogą przeprawiać się wyłącznie mieszkańcy Świnoujścia oraz osoby posiadające odpowiednią kartę do wjazdu na prom, będą kursowały częściej w piątek – 27 października oraz niedzielę – 29 października i od poniedziałku – 31 października do niedzieli – 5 listopada.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version