Lokalne

Darmowe karty uprawniające do zniżek. Druk wniosku i regulamin

Opublikowano

w dniu

10 tysięcy świnoujścian (podstawą jest zameldowanie) skorzysta z bezpłatnych kart uprawniających do 40 procentowych zniżek na baseny w Aquaparku w Hotelu Radisson Blu. Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz podpisał porozumienie w tej sprawie. Tu znajdziesz druk wniosku.

– Pierwotnie taką kartę można było wykupić za 80 złotych – mówi prezydent Janusz Żmurkiewicz. – Jednak wiele osób narzekało, że to dla nich za duży koszt. Dlatego mój zastępca podjął się rozmów z właścicielem kompleksu firmą Zdrojowa Invest oraz dyrektorem hotelu Radisson Blu, które zakończyły się podpisanym dzisiaj porozumieniem. Dziękuję właścicielom Zdrojowa Invest Szymonowi Wróblewskiemu i Janowi Wróblewskiemu, doradcy zarządu firmy Michałowi Kanownikowi oraz dyrektorowi Hotelu Radisson Blu Tomaszowi Majszykowi i rzeczniczce Zdrojowej Invest Renacie Sobczyńskiej za ich przychylność  i otwartość na rzecz mieszkańców Świnoujścia. Mam nadzieję, że dzięki tym darmowym kartom, więcej świnoujścian będzie korzystać z tej atrakcji, jaką bez wątpienia jest Aquapark.

Zastępca prezydenta Paweł Sujka dodaje, że rozmowy trwały niemal od początku uruchomienia wodnego kompleksu. Nie było jednak pewności, jak się zakończą.

– A jednocześnie nie chcieliśmy blokować tych, którzy chcieli korzystać z Aquaparku i byli skłonni zapłacić za kartę – mówi Paweł Sujka.

Na podstawie porozumienia Miasto wykupiło 2,5 tys. kart mieszkańca. Każda uprawnia do zniżki cztery osoby: dwie dorosłe i dwójkę dzieci. Dodatkowo dzieci do wzrostu 1 metra mają wstęp darmowy.

Wydawanie kart rozpocznie się 8 stycznia 2018 roku w recepcji Aquaparku, w godzinach od 8.00 do 12.00.

– Rozmawiamy jeszcze z dyrektorem hotelu, aby wyznaczyć również godziny popołudniowe. Tak, aby ci, którzy pracują, nie musieli zwalniać się z pracy – podkreśla prezydent Janusz  Żmurkiewicz.  –  Jak tylko zostaną ustalone, natychmiast poinformujemy mieszkańców.

Aby wydawanie kart szło sprawnie, zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do recepcji Aquaparku z wypełnionym już formularzem wniosku.

– Te 2,5 tysiąca to na początek – uspokaja prezydent. – Jeśli karty skończą się, a nadal będą na nie chętni, to oczywiście dokupimy.

Za karty miasto zapłaciło 15 tys. złotych. Wszystkie ważne są do końca grudnia 2018 r. Każda posiada swój numer, który przypisany jest do właściciela. Wybierając się do Aquaparku należy zabrać ze sobą dowód osobisty, dzięki któremu możliwym będzie sprawdzenia, czy dana karta rzeczywiście należy do tej konkretnej osoby.

TUTAJ  pobierz druk wniosku o wydanie karty.

Regulamin wydawania i korzystania z karty mieszkańca pobierz TUTAJ

 

1 Komentarz

  1. Ania temu

    5 stycznia 2018 na 16:36

    Uczciwie by bylo poinformować mieszkańców, skoro od początku toczyły się rozmowy w sprawie darmowych kart. Ci którzy karty kupili za 80 zł zostali oszukani, bo wszędzie do tej pory głoszono ze jest to jedyny sposób zdobycia kart.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version