Lokalne

Kolejne odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej

Opublikowano

w dniu

Przesuwa się podpisanie umowy z wykonawcą tunelu w Świnoujściu.  Konsorcjum firm Toto S.p.A. Construzioni Generali wraz z ICM S.p.A. w dniu 3 kwietnia złożyło do Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie od czynności Komisji Przetargowej. Odwołanie dotyczy odtajnienia informacji zastrzeżonych przez oferenta. KIO ma dwa tygodnie na podjęcie decyzji w tej sprawie. 

Stała przeprawa w Świnoujściu ma połączyć wyspy Uznam i Wolin zastępując istniejące przeprawy promowe, będzie to tunel drążonym w korytarzu północnym. Całkowita długość inwestycji wyniesie około 3,4 kilometra, w tym 1,44 kilometra jednorurowego tunelu drążonego, który zostanie wykonany w technologii tarczy drążonej TBM (ang. Tunnel Boring Machine). Średnica wewnętrzna tunelu będzie wynosić 12 metrów, zostanie w nim wykonana dwukierunkowa jezdnia z pasami ruchu o szerokości 3,5 m., poniżej jezdni powstanie również tunel ewakuacyjny.

 

1 Komentarz

 1. Anioł Stróż do 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄 temu

  12 kwietnia 2018 na 08:46

  Mam dla szanownego pana, w ramach promocji, bezpłatne leczenie w postaci lewatywy – trzy razy dziennie, przez tydzień. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄 temu

  11 kwietnia 2018 na 15:16

  I bardzo dobrze, bo tunel jest od frajerów dla frajerów.
  Żeby nigdy ten tunel nie powstał, bo to zakała dla Świnoujścia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version