Lokalne

Już w najbliższy weekend Volkswagen zaprasza do strefy Małych Ratowników w Świnoujściu

Opublikowano

w dniu

Jak sprawić, żeby dziecko wydobyło drzemiącą w sobie moc i dołączyło do ekipy 10 tys. Superbohaterów, czyli Małych Ratowników Volkswagena? Wystarczy zabrać je na plażę w Świnoujściu od 29.06 do 01.07. W specjalnej strefie na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji, zabaw i wyzwań, a także nauka pierwszej pomocy. Bo to właśnie supermoc, w którą Volkswagen wyposaża dzieci. Dzięki akcji „Mali Ratownicy”, dzieci uczą się ratowania życia, stają się samodzielne i pewne siebie.  

W dzieciach drzemie wielka moc i potencjał do bycia superbohaterami. Trzeba tylko pozwolić im na odrobinę samodzielności i mnóstwo dobrej zabawy. To właśnie czeka najmłodszych w strefie „Małych Ratowników”, którą na świnoujskiej plaży przygotował Volkswagen. Tam dzieci nie tylko wspaniale spędzą czas, ale nauczą się czegoś niezwykle ważnego – udzielania pierwszej pomocy. Każdy rodzic, który chce, aby jego dziecko zdobyło tę supermoc,  powinien wraz z pociechą odwiedzić czynną od 9:00 do 17:00 strefę, która w dniach 29.06 – 01.07 pojawi się w Świnoujściu. Tam, pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników medycznych oraz animatorów, dzieci staną się superbohaterami.

To już kolejne lato, podczas którego Volkswagen uczy dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy. W ubiegłym roku strefa „Małych Ratowników” cieszyła się olbrzymim powodzeniem, nie tylko dlatego, że dzieci zdobywały umiejętność ratowania życia, ale przede wszystkim ze względu na atmosferę jaka tam panowała. W tym roku będzie jeszcze ciekawiej! Dzieci przeżyją przygodę, wkroczą w świat superbohaterów i wyjdą ze strefy zadowolone, radosne, a także pewne siebie, bo wyposażone w niezwykle ważną umiejętność.

„Program Mali Ratownicy to coś więcej niż tylko nauka zasad udzielania pierwszej pomocy. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby dać nowym pokoleniom umiejętność ratowania życia i radość pomagania innym. Chcemy, żeby wszystkie dzieci zostały superbohaterami i wiedziały, jak się zachować w trudnej sytuacji, żeby były samodzielne i odważne. Wierzymy, że dzieci właśnie takie są, bo w każdym z nich drzemie potencjał do bycia superbohaterem” – mówi Michał Szaniecki, Dyrektor Marketingu marki Volkswagen.

Strefa Małych Ratowników zlokalizowana będzie w strefie Projektu Plaża TVN, przy zejściu na plaże od Al. Interferie. Animacje i nauka pierwszej pomocy odbywać się będą od 9 do 17. Dla dzieci przygotowano także nagrody, czyli dyplomy i gadżety superbohaterów, m.in. peleryny i maski.

Honorowy patronat nad projektem sprawuje Rzecznik Praw Dziecka.

Świnoujście to pierwsza nadbałtycka lokalizacja strefy, w późniejszych terminach Małych Ratowników spotkać będzie można w:

  • Kołobrzegu – od 07.07 do 15.07
  • Ustce – 20.07 – 22.08
  • Darłowie – 27.07- 29.07
  • Dziwnowie – 03.08- 05.08
  • Łebie – 10.08-12.08
  • Władysławowie – 08-19.08

Wszystkie spotkania odbędą się w ramach Projektu Plaża organizowanego przez TVN.Program „Mali Ratownicy” został stworzony przez markę Volkswagen w 2017 roku. Dotychczas przeszkolonych zostało 10 tys. dzieci.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version