Lokalne

Kawa w rytmie koncertów i tańca!

Opublikowano

w dniu

Jest taka mała ulica, w zasadzie uliczka, a tam – urocze miejsce, które słynie z niezwykłego klimatu… Tak, miejmy nadzieję, już niedługo będą opisywać to miejsce mieszkańcy naszego miasta, bowiem na kulturalnej mapie Świnoujścia pojawiło się zupełnie nowy lokal. Zbudowany od podstaw z pasji do tańca oraz muzyki.

Kawa i muzyka

Całkiem nowa. Oryginalna, klimatyczna, jedyna w swoim rodzaju. Jej właściciele – nie trudno się domyślić, miłośnicy tańca i to od kilkunastu lat – stworzyli miejsce, które z tańcem i muzyką będzie kojarzyło się zawsze. Spędzimy tu fantastyczny czas, popijając wyśmienitą kawę czy drinka, smakując wyborne sery, słuchając tematycznej muzyki, oglądając występy par trenujących taniec… Oczywiście można również tańczyć samemu! Nie umiesz? Nie masz partnera? To nie problem. W Tango Passion nauczysz się tańca od podstaw, a partnera znajdziesz wśród gości.

Lekcje i warsztaty

W tej uroczej klubokawiarni regularnie – raz w miesiącu – odbywają się lekcje prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli tańca z Akademii Tanga Adriana i Doroty Grygier ze Szczecina. W pozostałe dni uczestnicy lekcji mogą samodzielnie trenować poznane figury i układy. Najbliższe lekcje tanga oraz tańca latynoamerykańskiego odbędą się 21 i 22 lipca, w dwóch modułach po 1,5 godziny.

Koncerty na żywo

Właściciele zadbali o każdy szczegół, w tym również o możliwość posłuchania muzyki na żywo. Najbliższe koncerty na żywo to piątek 20-go lipca godzina 20:30 – gra zespół RETRO CLASSIC. Kolejny termin to 28 lipca godzina 20:00 – posłuchamy wspaniałego zespołu LOS CAFE, a 4 sierpnia o godzinie 20:00 czas umili nam DUET JACKPOT. Bilety są już w sprzedaży.

Ponadto w kawiarni, w godzinach wieczornych, usłyszymy muzykę na żywo z ponad stuletniego, odrestaurowanego pianina. Grafik koncertowy ma tu wypełniony również wirtuoz akordeonu Krzysztof Naklicki, który regularnie koncertuje w Tango Passion, prezentując akordeonowe tango, ale nie tylko. Szczegóły na temat wydarzeń w kawiarni znajdziecie Państwo na facebookowym fanpagu kawiarni.

A wszystko to po to, by w codziennym zabieganiu i obowiązkach znaleźć chwilę dla siebie. By ta codzienna kawa, choć przez moment smakowała inaczej. By spotkać się z przyjaciółmi i potańczyć. Powodów jest mnóstwo. Jednym z nich jest Tango Passion.

Tango Passion Cafe Club

Ul. 11 Listopada 10

Tel.: 721 451 721

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version