Lokalne

Już widać nowy kształt skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Bałtyckiej

Opublikowano

w dniu

Na budowie ul. Wojska Polskiego coraz bliżej kolejnego etapu. Ma nim być przebudowane skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Bałtyckiej. Już widać jego kształt. 

Dotychczas drogowcy przebudowali w dwóch etapach ulicę na odcinku od granicy do skrzyżowania z ul. Bałtycką. Teraz wykonują jeden z trudniejszych i najbardziej czasochłonnych etapu – przebudowę samego skrzyżowania. Poza nawierzchnią konieczna była tu przebudowa sieci podziemnych. To już zostało wykonane, a ustawione krawężniki pokazują, jak będzie docelowo wyglądała ta krzyżówka.Budowane są warstwy podbudowy jezdni aż do skrzyżowania z ulicą Chodorowskiej.

Niestety ułożenie asfaltu będzie możliwe dopiero, gdy poprawią się warunki atmosferyczne i uruchomiona produkcja masy w wytwórni w Anklam skąd wykonawca kupuje asfalt.

Jednocześnie wybudowane zostało oświetlenie wzdłuż ścieżki rowerowej aż do skrzyżowania z ul. 11 Listopada. Prowadzone są też prace przy budowie odwodnienia jezdni na całym odcinku od ul. Bałtyckiej do ul. 11 listopada.

Źródło: UM Świnoujście

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version