Lokalne

Ruszają szkolenia dla przedsiębiorców z udzielania reklamacji

Opublikowano

w dniu

Jesteś producentem, sprzedawcą, dystrybutorem lub kupującym w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą ? Masz problemy z orientacją w gąszczu przepisów regulujących procedurę reklamacyjną, zwłaszcza po ostatnich zmianach? Nie masz pewności, jak rozpatrywać reklamacje? Chcesz wiedzieć jak obronić swoją pozycję na gruncie nowych przepisów? Teraz każde nieuznanie reklamacji klienta rodzi konsekwencje prawne, na które trzeba się przygotować!

Dzięki seminarium „Prawo reklamacyjne w sprzedaży krajowej i zagranicznej” poznasz swoje prawa i obowiązki, w zależności z kim i jaką umowę zawierasz. Dowiesz się jak rozwiązywać kwestie sporne zgodnie z nowymi przepisami. Omawiane podczas seminarium zagadnienia będą przedstawione na przykładach zaczerpniętych z praktyki wraz z uwzględnieniem orzecznictwa sądów i arbitraży, które nabrały szczególnego znaczenia po ostatnich zmianach w prawie.

Seminarium planowane jest w drugiej połowie maja 2019 roku .

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza mikro i małych przedsiębiorców do  zgłaszania  uczestnictwa  pod adresem cud@um.swinoujscie.pl .

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo-Doradczych 
w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem  Märkisch- Oderland  w ramach Interregu VA

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version