Lokalne

Trampkarze AP Baltica w Stargardzie – grad bramek

Opublikowano

w dniu

W Wielki Czwartek, 18.04 rozegrano w Stargardzie zaległy mecz ligowy 3 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN, w którym zespół Błękitnych Stargard podejmował Akademię Baltica Świnoujście.

Od początku spotkania nasi piłkarze sprawiali wrażenie mało skoncentrowanych. Niedokładne  podania, statyczna gra oraz brak asekuracji w obronie to obraz gry naszej drużyny w pierwszej połowie, której efektem 5 strzelonych bramek przez drużynę Błękitnych i tylko 1 przez zespół Baltici.

W drugiej połowie postawa naszego zespołu uległa diametralnej poprawie. Akcje nabrały odpowiedniego tempa, nasi piłkarze grali dokładniej, a przede wszystkim widzieliśmy zespół, w który wstąpiła wiara w odwrócenie niekorzystnego rezultatu. Efektem dobrej gry Trampkarzy AP BALTICA w drugiej połowie było 5 strzelonych bramek przez naszą drużynę, przy 3 straconych.

Podsumowując, w Stargardzie oglądaliśmy bardzo widowiskowy mecz, który cechowała otwarta gra obu drużyn i mnóstwo sytuacji bramkowych,  w którym zawodnicy obu drużyn strzelili aż 14 goli!

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gospodarzy 8:6.

Bramki dla zespołu AP Baltica strzelili: Olaf Wojtkiewicz 3, Roman Dziuba, Maks Turajski i Filip Adamski z rzutu wolnego.
Następny mecz ligowy w ramach WLT 2004 Trampkarze Akademii Baltica rozegrają w sobotę 27.04 o godz. 11.00 na sztucznym boisku OSIR przy ul. Matejki 17A w Świnoujściu, a przeciwnikiem będzie zespół Stali Szczecin.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Najczęściej czytane

Exit mobile version